Fuente
Федерація Баскетболу України 🇺🇦🏀 | ️ 24.02.2026 р. відбулося засідання Директорату ФБУ, на якому було роз...
1 560 Vistas/Alcance
2026-02-26 13:37
Mensaje №16846
‼️ 24.02.2026 р. відбулося засідання Директорату ФБУ, на якому було розглянуто питання щодо порушень положень Дисциплінарного кодексу ФБУ під час гри Суперліги GGBET БК «Прикарпаття-Говерла» - БК «Черкаські Мавпи», яка відбулася 20.02.2026р. в місті Івано-Франківську, з боку БК «Прикарпаття-Говерла» (як господаря туру), офіційної особи клубу, а також глядачів, присутніх в залі.Зокрема, мова йде про декілька епізодів, серед яких: вихід сторонньої особи на ігровий майданчик під час гри; неспортивна поведінка з боку офіційної особи клубу; неспортивна поведінка з боку глядачів; інші дисциплінарні порушення.В результаті розгляду та обговорення всіх обставин зазначених порушень, Директоратом ФБУ було принято рішення застосувати до ГО «БК «Говерла» дисциплінарну санкцію у вигляді:- зобов'язання сплатити на користь ФБУ грошовий внесок в розмірі 35 000,00 грн.;- зобов'язання сплатити на користь ФБУ грошовий внесок в розмірі 50 000,00 грн. умовно з випробувальним терміном до фактичного закінчення участі команд ГО «БК «Говерла» в сезоні 2025-2026рр.