Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Християнка про стосунки
Añadido 06 dic. 2025

Християнка про стосунки

@family_with_God
Número de suscriptores: 493
Fotos: 45
Videos: 2
Enlaces: 53
Descripción:
Про стосунки з огляду Біблії, психології та 10-річного досвіду в стосунках Про мене 👉 https://t.me/family_with_God/525
Fuente

Християнка про стосунки | відповідь на анонімне питання*Чи вважається звернення до екзорциста гр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Християнка про стосунки Християнка про стосунки @family_with_God
334 Vistas/Alcance 2026-04-06 10:22 Mensaje №483
*відповідь на анонімне питання*Чи вважається звернення до екзорциста гріхом? І якщо після звернення не називала імен, але розповіла свою життєву історію і захворіла людина, яку я добре знала. Чи є гріхомте, що ви сходили до екзорциста залежить від того, до кого саме ви пішли. Якщо ви пішли до священника, тоді це навпаки добре. Гріхом є йти до ворожок, магів, екстрасенсів і тд. Мт. 17:21: «Цей рід (злий дух) можна вигнати лише молитвою і постом» Як. 5:14-15: "Якщо хтось із вас занедужав, то нехай покличе старійшин із церкви, щоб вони помолилися за нього, помазавши його оливою в ім’я Господнє. І молитва з вірою спасе недужого, й Господь зцілить його. Якщо він вчинив гріх, то Господь пробачить йому."⛔️ Лев. 19:31: "Не ходи до тих, хто викликає духи мерців, і не шукай чаклунів, щоб не осквернитися ними. Я є Господь Бог твій."⛔️ Повт. Закону 18:10-12: "Серед вас не повинно бути такого, хто ворожить або пророкує, або шукає віщих знаків, або чаклує, або розпитує привидів чи духів, розмовляє з померлими. Кожен, хто робить усе це, огидний Господу."____Чи за вашою провиною захворіла людина? Я не знаю, це може бути співпадіння. Але якщо ви звернулися не до священника, то наслідки можливі. Якщо ж до нього, то зверніться знову і розкажіть, що сталося.