Fuente
Проєкт Локалізації Fallout 2 | Тому я запускаю опитування, чи стали б ви купляти фігурку, але бажано ...
622 Vistas/Alcance
2024-12-18 10:31
Mensaje №51
Тому я запускаю опитування, чи стали б ви купляти фігурку, але бажано це точно відповісти без фанатизму і як є, бо я не мільйонер, щоб витрачати гроші за свою ж роботу. Якщо набереться більше 7 людей, то я буду друкувати набагато більше фігурок за один раз, і, власне, замовляти сміливо матеріали. Також буде можливість отримати усі 7 фігурок за 1900 грн.Прошу відноситися до цього як до волонтерства, а не купівлі фігурки. Фігурка це лише приємний бонус.Але якщо фігурка вам не треба, то ви можете просто скинути 100 грн, це буде дорівнювати перекладу та редагуванню одного доволі великого файлу і т.д. Всього лишилось близько 200 великих файлів. Така система буде справедливою, я вважаю, та і я в обмін можу дати вам унікальний подарунок на новорічні свята і не тільки. Власне, з цього моменту швидкість перекладу буде залежати від підтримки.Якщо у вас виникли питання, то можете їх сміливо задавати.Cервер Discord: https://discord.gg/eNyjmAPGcBСкачати українізатор: https://danila-alinad.github.io/Fallout2ua/release.htmlПодякувати за переклад: https://send.monobank.ua/jar/AZNekyLYhz