Fuente
Faine Misto festival | Ностальгуєте за емо-звучанням 2000-х? Збірна України з емокоруповертає...
2 100 Vistas/Alcance
2025-04-02 09:00
Mensaje №5442
Ностальгуєте за емо-звучанням 2000-х? Збірна України з емокоруповертається у Файне Місто🔥 І не просто, щоб камбекнути нас у ті самі вайби, які ми колись слухали на репіті, а й щоб вразити потужністю свого нового голосу!éllia на благодійному фестивалі Faine Misto 2025! Вони увібрали найкраще від емо/пост-хардкор сцени нульових і подарували цьому абсолютно свіже втілення. Від Saosin і Underoath до Paramore та Sleeping With Sirens – éllia переплавляють впливи у щось справді особливе, додаючи сучасний саунд та власну автентику. Їхній звук – це поєднання душевних мелодій, розривних брейкдаунів і вокалу, що пронизує наскрізь. Нещодавно гурт зробив сміливий крок – представив нову вокалістку Олександру Врубель, що стало їхнім переродженням. Тепер вони працюють над дебютним EP, який стане ще одним гучним словом в історії української сцени🤘📌 3.08 | неділя | Dark StageКвитки на благодійний фестиваль Faine Misto 2025: На Зламі Епох🇺🇦 100% виручених з фестивалю коштів буде спрямовано на придбання 10 кейсеваків для 12-ї БрСП «Азов» НГУ; донат⬇️ send.monobank.ua/jar/4Xmqit43yX