Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - фанаточка монегаска
Añadido 06 dic. 2025

фанаточка монегаска

@f1andnat
Número de suscriptores: 1 381
Fotos: 13,400
Videos: 2,100
Enlaces: 892
Descripción:
тут не лише про Феррарі🔥 пишу щось про Формулу 1🤞 багато букв та суб'єктивних думок про найкращий спорт в світі❤️ фан-клуб Шарля Леклера та Лестаппенів💋 @wagsandnat ⬅️канал про WAGs💅🏻 📩для зв'язку - @tashalk
Fuente

фанаточка монегаска | Одного ранку Грегор Замза прокинувся і дізнався, що він інженер Ford і...

Logotipo de la comunidad de telegram - фанаточка монегаска фанаточка монегаска @f1andnat
398 Vistas/Alcance 2026-06-08 11:51 Mensaje №20188
Одного ранку Грегор Замза прокинувся і дізнався, що він інженер Ford і побудував найкращий двигун...Десь таку реакцію у мене викликали останні новини з рішенням ФІА щодо ADUO, але є одне але. Після того, як Макс Ферстаппен отримав мертвий двигун прямо на старті, а все, що робив Ісак Хаджар протягом приблизно УСЬОГО Гран-Прі, це кричав "NO POWAAAAA", я не впевнений, що інженери Ford взагалі спали того дня.Давайте з маленького лікбезу, про всяк випадок. ADUO - Additional Development and Upgrade Opportunities. Це система “токенів”, яка дозволяє командам, що сильно відстають, мати додаткові можливості для розвитку їхнього двигуна. Поточна ADUO прийшла на зміну попередній “поганій” системі токенів, які давали дозвіл на оновлення окремих частин лише з ціллю підняття надійності (що тут же конвертувалось інженерами в потужність ціною тієї ж надійності).Офіційного стейтменту щодо відсотків відставання поки немає, але з того, що чутно з паддоку:- Red Bull-Ford - найкращий двигун (за версією FIA).- Mercedes - 2% програшу. Це дає їм право на 1 оновлення двигуна за сезон, $3 млн до кост-кепу на цей рік і 70 додаткових годин стендових тестувань.- Ferrari - припускається ~4% програшу. Отримає право на 2 оновлення, $4.65 млн до кост-кепу і 100 годин стенду.- Audi - не зовсім зрозуміло, теж десь 4-6% з аналогічними до Скудерії цифрами.- Honda (Aston Martin) - близько 8% відставання, що дасть їм $6.35 млн та 150 годин стенду.Навіть якщо закрити очі на Audi та Honda, якщо ви бачили гонки цього року, або хоча б переможців, у вас напевно є питання, таке ж як і в мене: what the actual fuck?!Ми даємо Мерседесу грошей і час, щоб вони допиляли двигун? Серйозно? Це після того, як всю зиму ми чули, а на перших етапах бачили, наскільки далеко вони по мотору попереду всіх інших? І FIA тільки зараз почали міряти ступінь стиснення “на гарячу”?Так, саме так. Проблема одразу в кількох моментах.Перший - методику тестування ФІА не розкриває. Просто кажуть: "Ми потестували, от вам результат. Як саме? Ми не скажемо".Другий - ми трошки знаємо про саму методику виміру. Це про неї Подерев'янський казав: "Він вам правильную цифру не покаже". Методика включає в себе вимірювання потужності виключно ДВЗ (ICE) у встановленому, одному для всіх виробників режимі.Своя картографія? Ні, не чули. І це в регламенті, де електрична частина має колосальне значення! Віддача, ефективність, термонавантаженість батарей, речардж - абсолютно не враховані. Ми взяли тільки одну частинку з сучасної суперскладної силової установки й міряємо суто по ній. Дякую, звісно, що не в Хонди найкраща ICE, бо тоді ситуація була б ще більш анекдотичною. Хоча куди вже далі.Якщо ви запитаєте мене, що з цим робити, я скажу: «Відстаньте від команд взагалі».У нас є кост-кеп (ліміт бюджету), і цього абсолютно достатньо. Команда хоче вкласти в розробку двигуна половину річного бюджету, а працівникам платити кіркою хліба і грамотою за підписом Ньюї? Дайте їм це зробити. Хочуть палити по двигуну кожну гонку заради потужності? Будь ласка! Не вистачить бюджету чи моторів до кінця сезону, ну, значить не стартують наприкінці чемпіонату.ФІА намагається зарегулювати все більше аспектів розробки, тестування та поведінки команд. Але все, чого вони досягають таким мікроменеджментом, це доводять, що вони не вміють у мікроменеджмент. І в макро теж не вміють. Ці гальма треба просто відпустити й дати всім спокійно псувати собі сезони, чемпіонати чи що завгодно.Заскакуйте в коменти, якщо маєте іншу думку