Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - фанаточка монегаска
Añadido 06 dic. 2025

фанаточка монегаска

@f1andnat
Número de suscriptores: 1 381
Fotos: 13,400
Videos: 2,100
Enlaces: 892
Descripción:
тут не лише про Феррарі🔥 пишу щось про Формулу 1🤞 багато букв та суб'єктивних думок про найкращий спорт в світі❤️ фан-клуб Шарля Леклера та Лестаппенів💋 @wagsandnat ⬅️канал про WAGs💅🏻 📩для зв'язку - @tashalk
Fuente

фанаточка монегаска | Частина третя: хто в парі пілотів буде кращим?Одразу попереджую: мої п...

Logotipo de la comunidad de telegram - фанаточка монегаска фанаточка монегаска @f1andnat
318 Vistas/Alcance 2026-03-22 20:02 Mensaje №19114
📍Частина третя: хто в парі пілотів буде кращим?Одразу попереджую: мої предікти на head-to-head та особистий залік можуть не співпадати. Так і задумано🤫▪️Боттас вище ПересаНу от є відчуття що Вальттері буде кращим за Чеко. Він наче більш вмотивований, та і навіть під час паузи в виступах в ф1 був неподалік, бо був резервістом в Мерседес ▪️Гаслі вище КолапінтоТут, думаю, не варто і пояснювати - П'єр в команді давно, він більш досвідчений і зможе справитись навіть з примхливою машиною. Франко не те щоб найгірший пілот в світі, але з Альпін він не зможе знайти таку ж спільну мову як П'єр ▪️Бортолето вище ГюлькенбергаЦього року Габі точно обійде свого більш досвідченого напарника бо і сам піднабрався досвіду ▪️Берман вище ОконаОллі зробив це минулого року і зробить знову. Від цього Естебан не стає гіршим пілотом, просто на фоні молодшого напарника він виглядає гірше ▪️Алонсо вище Стролла Тут без пояснень - Фернандо однозначно краще ніж Ленс навіть на такій тарантайці яка буде у них цього сезону) ▪️Ліндблад вище ЛоусонаВірю я в Арвіда, сподіваюсь його не погубить вся ця система Ред Булл (так, я делулу) ▪️Албон вище СайнсаАлекс минулого року обійшов Карлоса в особистому заліку, тому сподіваюсь що і цього сезону вийде (але не факт що подіуми будуть) Тепер переходимо до топ-команд, і тут все досить очевидно ▪️Леклер вище ГамільтонаЦе буде близька боротьба, але Шарль буде трошечки кращим за Льюїса. Тим не менш, це найсильніше дуо пілотів в цьому сезоні, тому вони досить рівномірно йтимуть впродовж сезону (але Шарль трошечки попереду) ▪️Ферстаппен вище АджараПросто Макс краще. Просто не розділяю хайпу навколо Ісака. Просто Ісака можуть вмить замінити. Це Ред Булл, тут жорстко? ▪️Рассел вище Антонеллі Очевидно що у Джорджа більше досвіду і він буде кращим з їх дуо ▪️Піастрі вище НоррісаЩе одна сильна пара пілотів, і хочеться обрати Оскара як того хто буде найкращим з цих двох. Але побачимо як воно піде - в цьому сезоні можливо все) 📍Частина четверта - що там з командамиНе топ команд, а абсолютне делулу. Складала топ по відчуттям, бо саме так предікти і робляться)11. Каділак Вони надто недосвідчені щоб бути вище 10. Астон Мартін Ну... вони будуть краще ніж Каділак бо у них більше досвіду в ф1. Та і, може там поїдуть якось, може навіть фінішують в якійсь гонці (#делулу) 9. Альпін Альпін цього року будуть не найгірші, але і до кращих їм ще дуже далеко 8. Вільямс Дуже погане міжсезоння для них, не світить їм бути там де вони були минулого сезону 7. Рейсінг Буллс Силова установка Ред Булл якось не додає впевненості в їх результатах, а вище поставити цю команду рука не тягнеться 6. АудіВони чітко посередині в моєму топі, бо і поганого від них не очікуєш, і надто хорошого також 5. ГаасСилова установка Феррарі та дуо Окона і Бермана підкупили мене поставити їх на п'яте, майже топове, місце 4. Ред Булл Ну щось мало віри в силову установку, бо це перша їз спроба. Тому, думаю, будуть в топ-4, але вище... малоймовірно 3. Макларен Вони будуть не найкращимм цього сезону, але все одно будуть кращими за Ред Булл 2. Феррарі Я б хотіла поставити їх на Р1, але ж це Феррарі, вони можуть лажати. Тим не менш, цього сезону вони будуть боротись за лідерство, а не просто за очки 1. МерседесНу тут все очевидно ясно - досвідчений Джордж та швидкий Кімі принесуть титул команді. Чи буде все ідеально? Сподіваюсь що ні, бо тотальна домінація це нудно