Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - фанаточка монегаска
Añadido 06 dic. 2025

фанаточка монегаска

@f1andnat
Número de suscriptores: 1 381
Fotos: 13,400
Videos: 2,100
Enlaces: 892
Descripción:
тут не лише про Феррарі🔥 пишу щось про Формулу 1🤞 багато букв та суб'єктивних думок про найкращий спорт в світі❤️ фан-клуб Шарля Леклера та Лестаппенів💋 @wagsandnat ⬅️канал про WAGs💅🏻 📩для зв'язку - @tashalk
Fuente

фанаточка монегаска | За 3 місяці 11 ОШБ втратив на Покровському напрямку близько 25 авто. Я...

Logotipo de la comunidad de telegram - фанаточка монегаска фанаточка монегаска @f1andnat
238 Vistas/Alcance 2026-01-26 14:02 Mensaje №18193
За 3 місяці 11 ОШБ втратив на Покровському напрямку близько 25 авто. Як розповідають військові, при заїзді на позиції, в одне авто може влучати 3-4 FPV. Коли дрон влучає перший раз, антидронові сітки та РЕБи дозволяють врятувати життя людей, але автомобіль згорає. Так як FPV летять, доки авто не згорить повністю.Тому ми долучаємось до командного збору для 11-го окремого штурмового батальйону 59-ї ОШБр. 📍 Ми збираємо 5 000 000 грн для 7 екіпажів, аби забезпечити кожен по 1 авто (купимо 7 пікапів), а також дронами та обладнанням, що згоріло під час попередніх бойових виїздів.⚔️ Ціль нашої банки — 6 000 грн.Покровський напрямок — один з найскладніших напрямків фронту. І коли ми збираємо сьогодні ще на Покровськ, наступного збору туди вже може не бути. Але тримати місто та околиці треба до кінця, адже далі — напрямок буде Дніпропетровський.Наразі потреба в авто стоїть гостро. Військові не мають часу на збори, тому що весь час і зусилля віддають обороні нашої країни. 🔗 Посилання на банкуДавайте допоможемо їм хоча б трошки.Звіт буде на сторінках 11.59usf та arm.force.ua