Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Eugene K - the BA🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

Eugene K - the BA🇺🇦

@eugenekba
Número de suscriptores: 661
Fotos: 180
Videos: 11
Enlaces: 192
Descripción:
Анонімний телеграм-канал Євгена Клюкіна. Робочі моменти, ідеї, роздуми, ексклюзиви, вільне спілкування. Адмін: @eugene27K Інфо: https://eugenekba.lovable.app/
Fuente

Eugene K - the BA🇺🇦 | Коротко про підсумки року.🤔Загалом проводжаю рік на видиху 😮‍💨Зміна 3х...

Logotipo de la comunidad de telegram - Eugene K - the BA🇺🇦 Eugene K - the BA🇺🇦 @eugenekba
401 Vistas/Alcance 2025-12-24 20:23 Mensaje №452
Коротко про підсумки року.🤔Загалом проводжаю рік на видиху 😮‍💨Зміна 3х проєктів, десятки пресейлів та ще більше інтерв’ю разом з колегами.Спільними командними зусиллями наш БА відділ суттєво виріс, а наш мега-менеджмент буквально висвітлював чудові цифри зростання загалом по компанії 📈Круто, коли все працює як треба у правильних місцях та в руках професійних та цілеспрямованих людей.💜 Тож приходьте і доєднуйтеся 😉Цей рік для мене видався більше перформансом, аніж розвитком.⚡️⚡️⚡️Хоча динаміка — це теж навчання і зростання, просто треба вчасно зупинятися і брати паузу.🔥По "позаробочим активностям": - Виступ на EU BA Day - Виступ на УБАК - Спільний вебінар з БА - це безалкогольне? - Спільний вебінар з Badass BA - Лекція в УКУ - Спільна стаття про сертифікацію ECBA з колегами Перепрошую, якщо щось чи когось забув.Також завдяки моїй ініціативі майже пів сотні БА мали можливість ефективніше підготуватися до сертифікацій IIBA.🤞На наступний рік теж роблю ставку на ШІ 🤖Загальне захоплення зникло, індустрія в цілому трохи скинула обороти і вже за нею легше спостерігати і щось пробувати.👀Залишилася прагматика і бажання ще більше бустанути БА та інші активності за допомогою LLMок, агентів та інших цікавих сервісів 🚀Також дякую вам як читачам цього каналу — нас вже 500+ 🙌Не соромтеся коментувати та спілкуватися і залишаймося на зв’язку у 2026. 🙌#mood