Fuente
Ще не смішніше | Що буде, якщо чат-ботом стане філософ з Троєщини?Мій приятель Олесь Пе...
2 680 Vistas/Alcance
2025-12-09 17:18
Mensaje №254
Що буде, якщо чат-ботом стане філософ з Троєщини?Мій приятель Олесь Петрів – бордмембер ком'юніті з ШІ AI House – зробить ваш день сьогодні :). Чому? Тому що він буквально хакнув Gemini та створив свою версію ШІ, яка відповідає на будь-які філософські запитання. Зацініть діалог на скрінах! Також Олесь попросив свою версію ШІ уявити себе в реальному світі. Виявляється, Gemini непогано вміє в контекстуальний гумор та візуальні асоціації :).Результат вийшов ну дуже прям потужним. Просто спробуйте спитати Джеміні-Х**міні про сенс буття. Ви одразу зрозумієте, що варто менше морочитися і робити те, що можете, тут і зараз.Сьогодні вночі з'явився акаунт @BydloGPT в Х, відповідає швидко, веде з grok холівар про природу свідомості. 👌Такі прості та оптимістично-реалістичні проєкти цілком в стилі застосунку «єЗараз» та гумору «Мінкал України» чи «Ще не смішніше». До речі, підписуйтесь на ці канали, якщо ще цього не зробили. Вони допомагають втримати зозуленьку на місці.III > ITikTok | Instagram | YouTube | Threads | Facebook | Speka