Fuente
Eruditus — освіта за кордоном | Привіт! Мене звати Джетере Ілля. Я відвідав табір у Британії, а саме в...
312 Vistas/Alcance
2024-08-22 11:37
Mensaje №398
"Привіт! Мене звати Джетере Ілля. Я відвідав табір у Британії, а саме в Лондоні. Я обрав цей табір тому, що хотів зрозуміти, чи дійсно я цим цікавлюся, чи ні, та звісно отримати базу навичок у кіномистецтві й зрозуміти всі делікатності у цієї сфери. Мені сподобався менталітет, який мене оточував, та підхід тьюторів до студентів. Також крім звичайних лекцій, ми працювали з технікою, у нас не було обмежень у використанні. Єдине, що нас обмежувало у створенні фільму, - це час та бюджет. З того, що не сподобалось це - час який приділявся на екскурсії, оскільки ми закінчували о 15.00, нам виділяли тільки годину або півтори на те, щоб походити по якійсь локації, на мою думку, цього замало. Загалом країна досить цікава, я би залюбки повернуся, але був недолік у вигляді погоди та постійної вологості. Також про сам табір і навчання. Це був мій перший досвід, і порівняти ні з чим, тому залишилися тільки позитивні враження Курс був дуже інтенсивний особливо перший тиждень, були лекції, знайомство з обладнанням та зустрічі з акторами та продюсером. На другому тижні було більше практики та зйомки. Ми зняли трихвилинний фільм.Тож школа чудова!"