Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олег Єрмолінський
Añadido 15 feb. 2022

Олег Єрмолінський

@ermolinskiy_news
Número de suscriptores: 1 186
Fotos: 978
Videos: 83
Enlaces: 238
Descripción:
Журналіст-розслідувач, викриавч корупції. Для зворотнього звʼязку @OlegErmolinskiy чат: https://t.me/joinchat/UK1QUzQ0sFcwve3g

👥 Número de suscriptores

1 186
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -12

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Олег Єрмолінський 2023-12-28
Олег Єрмолінський – блог Кривого Рогу 2023-02-27

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 939 25-06-06 04:56
🇺🇦Дорогий цеху колег-журналістів!Сьогодні, у наш професійний День журналіста, мої думки повертаються до часів з мікрофоном і камерою — з 2015-го до 2024-го. Тоді медійна стежка раптом завернула на фронт. Тепер — пауза, але не прощання. У моєму серці живе надія, що я повернуся до своєї справи. І я знаю: багатьох з нас, журналістів, доля розкидала — хтось тримає інформаційний фронт, а хтось обміняв об’єктиви на зброю, ставши щитом правди і всієї країни на передовій.Це про вас — тих, хто не здається. Хто, попри все, шукає світло в темряві війни. І про тих героїв, чиї голоси замовкли назавжди… Колеги, які не повернулися додому з фронту, — ваш подвиг рве душу, але надихає йти далі. Низький уклін вам, ви в наших серцях. Навічно 🫡Дякую усім колегам-журналістам за мужність, за віру, за правду. Нехай ваша праця пробиває стіни брехні, нехай вона дає силу і шанс на світле майбутнє у країні з прозорою політикою, без корупції та зловживань владою. Ми повернемося до мікрофонів — разом, коли настане мир. Тримаємо стрій! З повагою, Олег Єрмолінський «Журналіст» 🤝
Закриття школи не буде… принаймні заразПротягом останніх декількох днів чимало людей звернулися з проханням підтримати акцію «проти закриття школи №116 на Даманському». Хтось (є припущення, що це може бути людина з керівництва тієї самої школи) пустив чутки, начебто навчальний заклад мають закрити🤷‍♂️Питань було більше, ніж відповідей. Сьогодні у приватній бесіді звернувся до людини, дотичної до питань життя Тернівського району, ось відповідь у повідомленні☝️Давайте мислити логічно: якщо закрити одну школу, в одному житловому масиві, це означатиме збільшене навантаження на іншу/інші навчальні заклади цього ж району. Це, як пхати посуд у і без того переповнену шафу: можна, але навіщо?Людина, яка відповідає на запитання, щодо закриття школи №116 – перевірене часом, надійне джерело. Не сумніваюся в її словах взагаліНіякого закриття школи не буде‼️Принаймні на нинішньому етапі☝️А якщо все ж таки буде – приїду на Даманський та буду разом з батьками і колективом навчального закладу пікетувати проти.