👁 1,570
26-05-07 12:24
Основне: Обкладинка це радше кадр з кліпу, ніж повноцінний концепт, але я вас почув і скоро буде інша🙄Гайз, ну давайте визнаємо, що зараз ШІ це інструмент, який використовується вже в усіх сферах життя. І так, безумовно, на чому він навчається це складне етичне питання. І сіра зона. І це стосується не тільки мистецьких напрямків. Але і відмовитися зараз від нього виглядає вже не дуже реалістичним сценарієм. Я сам займаюся анімацією і наразі для мене ШІ це додатковий інструмент, який суттєво розширює мої можливості. Безумовно було б круто найняти велику команду, яка б намалювала мені кліп. Але так повелося, що більшість відео для Епо я створюю сам - малюю, анімую, фарбую, знімаю, монтую, просуваю. Для мене це частина роботи в epolets. Тому і відео на цю пісню я робив сам, створив персонажів і анімував їх (на цей раз за допомогою ШІ). Тому для мене це не клацнути на кнопку в чаті джипіті. Мене так само на початку ламало від ШІ, але не думаю що ми кудись від нього дінемося. Ми використовуємо його, він використовує нас. Але, друзі, всі хто малює, ліпить з глини, створює колажі і таке інше, я, як музикант, з вами в одному човні. Не бійтесь, що ШІ вас замінить, бо він все одно штучний, а в вас є чиста творчість, ідея, іскра. І нагадааааю, що я музикант, в першу чергу, і приніс вам сюди нову, офігенну пісню, написано абсолютно з нуля, на живих інструментах, живими людьми))