Fuente
CryptoEnjoy 🍀 | Пампфан закрив, знову логіка та аналіз * програли * ринку, адже пампа ...
8 840 Vistas/Alcance
2026-03-13 13:36
Mensaje №4887
Пампфан закрив, знову логіка та аналіз * програли * ринку, адже пампа так і не відбулось..Вище кидав скрін, де були нові субдомени, також там якщо поритись в створених субдоменах була плазма, хайперіліквід і т.д, тобто ці субдомени були на всіх мережах , а через годину після мого посту ( всерівно заінсайдив виходить) пампфан робить репост про способи оплати через ці субдомени, це булшіт, там по перше не всі, по друге для цього і не треба тестові мережі вкручувати, якщо я не помиляюсь.. + вони прибрали солану з профіля в твіттері, а значить планувалась не тільки оплата ;)Кароче виріс пампфан лише за рахунок росту ринку, інсайд новину яку я знайшов ринок не прийняв і ніхуя не дав, стабільність, тому було прийнято закрити цю угоду.Пост з угодою апдейтнув в 4:30 ранку, але не писав новий бо багато хто спав, вирішив закрити пампфан і перезайти х2 сайз в трампа, новина про гала вечерю без росту не давала спокою, фандинг почав рости , а займи на біржах під фікс% почали набирати, відповідно пахло пампом, тому написав в чатіку щоб в 4 ночі не спамити в канал.Тиждень я спав до часу-двух дня ніразу не прокидаючись зранку, сьогодні чомусь захотілось встати в 9 ранку , звісно побачивши 6к профіта я почті все зрізав, бо ахуєв, і ліг спокійно спати далі.. це було фатальною помилкою..Далі рахую найпростішим способом заробити буде добавити топ холдерів\новореги що скупили трампа під івент в трекінг, і як тільки з них підуть великі переводи на біржі шортити, префом би не ставав, взагалі є ідея коли ці переводи підуть шортити не трампа а меланію, адже я в душі не єбу чому вона виросла, мб звісно і з нею івент буде, але поки не поняв прикола її росту, тому зайшли туди лише фліпери, а фліпери це лише мінус для токена, тому скоріше шортити буду її.Кароче нема вайбу писати багато постів, все апдейтити як раніше поки я знову не *відчую* ринок, але рідкі апдейти + можливості писати буду