Fuente
CryptoEnjoy 🍀 | Варшава + перша зустріч з Європою, пройшло пів року, тому думаю можу н...
8 310 Vistas/Alcance
2026-02-24 17:45
Mensaje №4866
Варшава + перша зустріч з Європою, пройшло пів року, тому думаю можу написати свої відчуття після переїзду.^До цього я ніколи не був за кордоном, це важно уточнити.ВИТРАТИ:В Україні я жив в не великому місті з 200к населення, я собі ні в чому не відмовляв та 2 рази на місяць кудись їздив, я не готовував дома практично, кароче *ідеальне життя* для більшості людей, витрати були в середньому 3500$ в місяць( Квартиру мав свою, тому не платив) В Варшаві я лише за квартиру оплачую 2100$, ви напевно подумаєте що я єбать хороми знімаю, так ось - хуй там, 47 квадратів, ремонт *ну норм*, про доставки їжі можна нахуй забути, спочатку це було щодня, зараз це перейшло на раз в 3-4 дні, тому що я тупо не вивожу це по бюджету( я морально ахуєваю віжд підрахунків) до прикладу якщо ви хочете похавати 1 єбану шаурму тут, будьте готові заплатити гривень 700 , в Україні мені мені пізже за 200 грн на таксі везли.Витрати в Варшаві зараз в середньому 6000-8000$ на місяць і тут я БАГАТО в чому собі відмовляю, звісно це все ще досить круте життя, але далеко не те що було в Україні, тобто якщо ви хочете аналогічно жити ТУТ, множте ваші витрати приблизно в 3.5х рази.Аналогічно розваги, просто для розуміння, покурити кальян + 1-не пиво це 100 баксів, сходити пограти в падл з тренером 1-не заняття+ корт = 140 баксів. Пацани 6000 гривень за одну тренировку, бачили таке в Україні? не буду перечислювати все, але суть ви зрозуміли..КОМЬЮНІТІ:Я зустрів багато класних ( та не дуже) людей тут, сам факт що людей\бізнесу тут сильно більше, якщо ви як і я думали в дитинстві що при переїзді в Київ ви зможете построїти 100500 бізнесів, а коли вперше туди поїхали побачили що цей Київ не сильно відрізняється від вашого села, то Варшава в вас викличе ІНШІ емоції, очікування які я закладав сюди були перевершені, якщо у вас є вміння знайомитись\комунікувати влаштуватись на роботу\построїти бізнес модель чи знайти інвестора тут не СТАНЕ проблемою.Але це має іншу сторону, негативну, яку я дуже сильно відчув, це та сама ГОНКА, будучи в Україні я думав що я гонюсь за чимось більшим, тут я зрозумів що я черепаха в цій гонці, люди тут - це не паперові мільйонери з арендованим BMW, а люди які реально готові тратити десятки тисяч за подорож, чи поїсти в ресторані на 1000$ стає як купити хот дог, тут реальні міліонери, і на їх фоні в тебе постійно депресивне відчуття що ти лох.Ти стараєшся пришвидшитись в заробітку в своїх ніша, але так як моя ніша це крипта, тут єдиний спідран = це обнулення, не можливо різко і швидко заробляти гроші щоб дотягнутись туди, що я сильно відчув і на чому я дохуя і проєбав, якщо ви ментально слабенький, ці знайомства скоріше зіграють НЕГАТИВНО на вас, але якщо у вас і так ніхуя нема - це гарна можливість.ЄВРОПА:Загальному мені подобається, я очікував меньшого, це красиво, це незвично, переліти - готелі - прогулянки - ресторани - нові люди - бари. Завжди щось нове, кожна країна - ти точно знаходиш щось нове, точно хочеш поїхати ще раз, але інша сторона - сторона витрат, якщо ти хочеш ГАРНО подорожувати будь готовий що поїздка на двох будь куди стартує від 800$ за день, в середньому. Будь готовий що щось не оправдає твоїх очікувань, інколи я тільтував весь день бо перше враження про якусь країну було поганим, а я проєбав ВЖЕ на це бабок, потім ти дивишся центр -> абстрагуєшся -> розумієш що в цьому щось є, якщо ви не вмієте абстрагуватись та живете очікуванням - ви зустрінете багато проблем з менталкою.Довгий пост, не буду його розтягувати далі, загалом в Варшаву і Європу варто їхати з великим капіталом, варто мати постійний кешфлоу, та варто мати сильну менталку, якщо немає одного з цих пунктів ви будете в депресії.Я певно не хочу залишатись в Варшаві, проживу рік і поїду далі, я завжди удмав що погода мені не важлива, але вона важлива, мене заєбав цей холод та цей сірий світ, тепер я дійсно розумію чому якісь іспанці не бувають в тільті, це справді має значення.