Fuente
CryptoEnjoy 🍀 | СМАРТ!В інсайдера вже 8 млн$ баксів профіта, мб десь буде фіксуватись,...
5 800 Vistas/Alcance
2025-03-16 22:29
Mensaje №3618
#СМАРТ!В інсайдера вже 8 млн$ баксів профіта, мб десь буде фіксуватись, як на цьому можна заробити?Попередній раз фін фіксувався через уязвимість Hyper протокола ( той де він торгує) - далі детально-> Так як в його позиція на сотні мільйонів легко зафіксити профіт він не зможе, просто не буде такої ліквідності, і + коли поставить лімітку люди почнуть пампити ціну щоб вийти перед ним, тому я думаю він буде фіксуватись як попередній раз-> Так як він взяв 50-те плече не случайно в кросі і кидав маржу, він просто ВИВЕДЕ ВСЮ МАРЖУ З ХАЙПЕРА, тому ставимо його кошель 0xf3f496c9486be5924a93d67e98298733bb47057c на трек в езер бота.Що станеться в момент виводу маржи? 1) Він забере свої мільйони профіта, та залишить на балансі 02) Так як 50-те плече і на балансі 0 його відразу ліквідує3) Хайпер забирає цю позицію в себе, та ловить мінус на ХЛП пулі( щоб дати цю ліквідність) так працює данний протокол4) Хайпер ловить плотний мінус (весь профіт інсайдера це мінус для хайпера, якщо він закриється за методом вище) ,а значить токен HYPE піде вниз (таке вже бувало можете відкрити графік хайпера)Ставимо кош інсайдера в езер дроп -> ловимо сповіщення про перенос великої суми з його кошеля будь куди, паралельно моніторимо ТУТ (вкладка ПЕРП) чи не зменьшується його позиція, якщо не бачили зменшення і прийшло сповіщення відразу фулл єбалом стаємо в шорт токена HYPE ( на 99% думаю там буде плотний дамп)UPD: він не може вивести все, 10 млн які в маржі він зобов*язаний оставити, враховуйте це, мб дамп буде не моментальним ( в коментах там скрін з деталями кому цікаво)