Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀
Añadido 14 jul. 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Número de suscriptores: 27 922
Fotos: 2,490
Videos: 40
Enlaces: 1,280
Descripción:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Fuente

CryptoEnjoy 🍀 | Що робити зі спотом який в мінусі?Багато хто задає це питання, давайте...

Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
5 700 Vistas/Alcance 2025-03-04 19:50 Mensaje №3538
Що робити зі спотом який в мінусі?Багато хто задає це питання, давайте попробуємо відповісти на нього, без угадайки куди піде ринок, лише математика з холодною головою.1. Ви вірите що зараз почалась медвежка? - якщо відповідь так, взагалі не розумію нащо вам спот, ви або мазахіст або даун, якщо вірите в падіння і тримаєте.2. Ви вірите що все ще бичка? - тоді давайте представимо найгірший сценарій, біток падає до 67-70к ( альта ще -30%), тому якщо падає нижче вже медвежка, тоді читай пункт 1.>Чи готові ви втратити ще 30% - якщо відповідь ні, та вам ці гроші необхідні, ви даун, інвестували те що не можете втратити, а значить ринок вас всеодно видавить, ви кидаєте більше чим можете втратити, тут треба вже діяти від ситуації наскільки ці гроші необхідні, якщо в мене немає що їсти але крипта в просадці я певно би її продав>Якщо готові але шукаєте кращу ТВХ, давайте подумаємо, в цьому випадку ви ризикуєте спотом що вже в мінусі( відсотків так на 40) раді ще 20% профіта, а значить ви фліпер\трейдер, тоді логічне питання нащо ви досиділи до такого мінуса? , якщо ви інвестор усереднюйте покращуйте твх але не робіть фігні ризикувати всім ради 10-15% більше прибутку не звучить логічно.Висновок:- Якщо мінус дуже великий і ви купували ДСА ( просто на різних значенях поступово) значить просто частково усереднюйте позиції якщо вірите в бичку, якшо грошей немає займатись фліпами і шукати дно - великий ризик залишитись з фіксованим мінусом.- Я особисто вірю в продовження бички, тому свій портфель з НФТ та ефіру тримаю, робити якісь спекуляції не бачу сенсу, просто частково робити якісь дії на той депозит що залишився в стейблах і старатись наростити його, паралельно очікуючи