Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЕнергоБізнес
Añadido 14 jul. 2024

ЕнергоБізнес

@energobiz
Número de suscriptores: 1 813
Fotos: 6,260
Videos: 358
Enlaces: 5,180
Descripción:
Офіційний Telegram-канал журналу "ЕнергоБізнес" Наш сайт: https://e-b.com.ua Інформаційна співпраця і розміщення матеріалів, звертайтеся: [email protected] дзвоніть: 067-250-41-32 або 099-704-42-47
Fuente

ЕнергоБізнес | Комунальні тарифи в Україні знову підвищуватимуться🏦 Як випливає з мем...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЕнергоБізнес ЕнергоБізнес @energobiz
369 Vistas/Alcance 2024-10-21 09:05 Mensaje №4775
📈 Комунальні тарифи в Україні знову підвищуватимуться🏦 Як випливає з меморандуму, який Україна підписала з Міжнародним валютним фондом, влада країни вже допускає поступове підвищення комунальних тарифів для населення під час війни. Також само собою зрозуміло, що тарифи також зростатимуть у післявоєнний період. Оновлений Меморандум із МВФ підписали президент України Володимир Зеленський, прем'єр-міністр Денис Шмигаль, міністр фінансів Сергій Марченко та голова НБУ Андрій Пишний.👨‍💼 «Потенційні заходи реформ, як тільки дозволять умови, включають додаткове поступове підвищення тарифів (з урахуванням нової тарифної методології та соціальних міркувань під час війни), – йдеться у документі. – Крім того, забезпечення стійкості системи та скорочення квазіфіскальних зобов'язань вимагатиме поступового підвищення тарифів на газ та електроенергію з метою відшкодування витрат, при цьому виділяючи адекватні та цілеспрямовані ресурси для захисту вразливих домогосподарств».👨‍🔧 Але з цього ж документа випливає, що грошей для енергетики все одно бракуватиме. Тому автори меморандуму також очікують на «зовнішнє фінансування та надання прозорої та виняткової прямої бюджетної підтримки державним енергетичним підприємствам в очікуванні доступних бюджетних ресурсів».👨🏻‍🚒 Ну а після закінчення війни, як вважають у уряді, реформи в енергетичному секторі вимагатимуть відновлення та посилення конкуренції на оптових та роздрібних ринках газу. Згідно з документом, Кабінет міністрів України прийме дорожню карту для поступової лібералізації ринків газу та електроенергії з планом реалізації із зазначенням термінів на період після воєнного стану. Дорожня карта буде заснована на технічному аналізі фінансового стану сектора у координації із Європейською комісією.#Слава_Україні!🇺🇦