Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЕнергоБізнес
Añadido 14 jul. 2024

ЕнергоБізнес

@energobiz
Número de suscriptores: 1 813
Fotos: 6,260
Videos: 358
Enlaces: 5,180
Descripción:
Офіційний Telegram-канал журналу "ЕнергоБізнес" Наш сайт: https://e-b.com.ua Інформаційна співпраця і розміщення матеріалів, звертайтеся: [email protected] дзвоніть: 067-250-41-32 або 099-704-42-47
Fuente

ЕнергоБізнес | Австралія запускає свій план боротьби з надлишками електроенергії в го...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЕнергоБізнес ЕнергоБізнес @energobiz
410 Vistas/Alcance 2025-07-01 11:56 Mensaje №6022
🇦🇺 Австралія запускає свій план боротьби з надлишками електроенергії в години пікового вироблення ВДЕ🔋 Уряд Австралії запускає програму вартістю 2,3 млрд австралійських доларів ($1,5 млрд), яка передбачає компенсацію домогосподарствам 30% вартості накопичувача електроенергії, за умови, що в будинку також встановлені сонячні панелі. Розмір компенсації переглядатиметься не рідше одного разу на рік і поступово знижуватиметься до 2030 року.☀️ За статистикою, близько третини домогосподарств у країні вже встановили сонячні панелі, але лише одне з 40 із них встановило акумулятор. Влада вважає, що рішення допоможе пом'якшити різкі коливання цін, які роблять ринок електроенергії в Австралії одним з найбільш волатильних у світі через розвиток приватної сонячної енергетики. Місцеві експерти вважають, що надлишок ВДЕ не вплине на надійність енергопостачання промислових підприємств, особливо у деяких штатах. Швидше, навпаки, Австралії потрібно ще інтенсивніше розвивати ВДЕ, оскільки до 2028 року Новий Південний Уельс, Південна Австралія та Вікторія можуть зіткнутися з дефіцитом електроенергії.#Слава_Україні🇺🇦