Fuente
бублеончик | Апдейти на вихідні 💸🤟 Поки бачте ринок взагалі скучний на проекти, том...
459 Vistas/Alcance
2025-03-16 10:50
Mensaje №588
Апдейти на вихідні 💸🤟 Поки бачте ринок взагалі скучний на проекти, тому поки трохи менше начав робити постів по крипті, то рішив зібрати 3 апдейта на вихідні, а там будемо відпочивати🟠 Тим, хто користується MEXC. Я робив пару постів за те, що зараз можна ловити спреди, арбітражити токени(якраз вчора з котом про це говорили на трансляції), але якщо ви в темі, то вже чули, що біржа почала знімати баланси для тих, хто цим зловживає. Повна інфа ТУТ, але скажу по простому, блочать акаунт під РК, дальше блочать на рік средства, а в результаті вже є випадки, де в ребят просто зносили баланс і лишали 1.56$ на булочку (условно лежить у вас $8к і попали під РК, то можуть знести балік і лишити півтора тих долара)🟠 По поводу $PAWS. Сьогодні останній день заклеймити токени на біржи. Як виводив, то були лише бітгет і байбіт і думаю більше не додали (якщо є нові, поправте в коменти). Раджу краще вивести на біржу ніж ончейн лупити(якщо у вас не ферма, а від сили 2-3 акаунти, де можна на кентів розкинуть), бо цей проект, даже не вартий мороки, щоб закидати соланку і виводить на гаманці🟠 Для тих, хто робить WEEX. Це більше рекомендація ніж новина, бо я не шилив цю промку (треба наче домовлятись з менеджером, щоб відкрити). Прикол в тому, що вам оце дають на фʼючі бонусний баланс, який можете торгувати і все, що в плюс, то забираєте собі на реальний баланс. Просто рекомендація: бачите при відкритті угоди відмову і повідомлення про business frozen, то краще виведіть гроші і не ризикуйте☕️ Поки більш нічого цікавого не помітив, тому можна сьогодні не чіпати крипту(кста на фото причина, чого крипто кот ховає пнл, а показує тільки %)Канал Бублеона | Youtube | BingX