Fuente
Eksferiks.cos | Ну що могу сказати... Я(ми) дочитали Ерху ;)🎉 Ровно за рік 🎉 На честь ...
94 Vistas/Alcance
2026-03-29 03:22
Mensaje №3127
Ну що могу сказати... Я(ми) дочитали Ерху ;)🎉 Ровно за рік 🎉 На честь такого хочу ще раз викласти свої найкращі картиночки за цій час та сказати пару слов...Колись давно я зустріла одну неймовірну дівчину, яка підсадила мене на Ерху, прочитала з виразом усі 300 глав мені вслух, та запросила косплеїти ЖаньВанів разом... Вона подарувала мені один з найкращі років мойого життя, а Ерха - мій прайм період, який я запам'ятаю на завжди. Ніколи не забуду стільки емоцій, як ми зустрічали розсвет читаючи всю ніч й дойдя до признання ЖаньВанів, та як я щіро ридав над кінцівкой обіймаючи свого співкосплеера й кажучи йому все що хотів сказали Мо Жанью. Також за цій рік у цьому фд я знайшов близьких друзів не на один день, за 5 місяців дважди виграв на фестах(за 3 роки всього 3 перемоги), та значно підняв скіл в малюванні.А, ну ще я багато пізнав про себе й підняв свою самооцінку, Ахах)Я дійсно не зможу говорити про Ерху тільки як про книгу, ігноруючи який великий вклад вона зробила в моєму житті.Я буду скучати за цим