Fuente
Екологічна Платформа | Ранком 4 лютого краснодарські еко-анархіст_ки вивісили банер біля офіс...
2 000 Vistas/Alcance
2025-02-16 10:05
Mensaje №2584
Ранком 4 лютого краснодарські еко-анархіст_ки вивісили банер біля офісу роснєфті, ділимось їхнім комюніке:Сьогодні вранці у залитому мазутом Краснодарському краї, перед обличчям роснєфті,ми, анархістки й анархісти, кричимо: влада знищує усе й усіх. Ведучи загарбницьку війну, вона безжально витрачає життя на полях битв і розоряє землю, нехтуючи найпростішими екологічними пересторогами. Влада заливає береги мазутом, отруює наші притулки, вбиває тварин та птахів, відправляє на смерть одних і скидає бомби на інших. Останні роки тільки підтверджують, що ані держава, ані капітал не можуть і не бажають виправляти наслідки своїх злочинів. У моменти самодискредитації влади, коли звичні ієрархії дають тріщину,ми пропонуємо самоорганізацію та взаємодопомогу.Ніхто крім нас не подбає про добробут місць, де ми живемо, сміємося і закохуємося, не принесе відновлення скривдженним землям та морям, не повстане проти винуватців минулих і майбутніх катастроф.