Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Економіка з Олександром Бондаренком
Añadido 14 jul. 2024

Економіка з Олександром Бондаренком

@economikabond
Número de suscriptores: 2 595
Fotos: 2,120
Videos: 469
Enlaces: 650
Descripción:
✅ про економіку, бізнес, державні фінанси та інвестиції простими словами від Олександра Бондаренка ✅ Facebook: https://www.facebook.com/olexbondarenko/
Fuente

Економіка з Олександром Бондаренком | ️ До 400 тис грн кредиту українцям на оренду житла , які живуть без те...

⚠️ До 400 тис грн кредиту українцям на оренду житла , які живуть без тепла, світла, води - пропонує брати Кабмін безвідсотково. 🥹🤦‍♂️Бачимо кризу ідей в уряді та кризу управлінських рішень. Державний (прости господи!) менеджмент наразі настільки слабкий в Кабміні та КМДА, наскільки критична ситуація із захистом енергетичної інфраструктури! А на цей захист було кинуто, нагадаю, більше 35 млрд грн наших податків та донорських грошей! І тут уже питання в ефективності держменеджерів в Міністерстві енергетики, Агентстві Відновлення та Укренерго. Якщо керівники в бізнесі неефективні, не показують результатів своєї роботи, їх звільняють без жалю — так працює бізнес, так працює весь світ! ⚠️ А ми змушені роками спостерігати за роботою неефективних менеджерів в держпідприємствах. Особливо це стало вже очевидно з зими 2023 року, коли почалися масові обстріли енергетики.І вже навіть не як економіст кажу — стає дуже сумно і страшно за майбутнє нашої країни! Якщо за 4 роки війни не змогли захистити кілька десятків ключових інфраструктурних об'єктів, які живлять всю країну, то що казати вже про інші складні операції та національні проекти! Ну і такі дивні ініціативи, як давати до 400 тис. гривень кредиту на тимчасове проживання людям, у яких немає опалення, води, світла. Дуже "цікавий" план дій! Краще захистить ТЕЦ та ключові підстанції та поставте там 3 рівня захисту на кожному обʼєкті, всі технології та люди для цього є. І не треба буде думати, куди відселяти 1 млн людей, які опинилися у печерному режимі виживання. ⚠️ Ідея з кредитами на переїзд в інше місто, чесно, як «мертвому припарки». Де люди будуть працювати? А школу дітям міняти?! Ідея абсолютно неробоча наразі. Ще раз яскраво показує кризу в державному керівництві. На жаль.