Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Економіка з Олександром Бондаренком
Añadido 14 jul. 2024

Економіка з Олександром Бондаренком

@economikabond
Número de suscriptores: 2 595
Fotos: 2,120
Videos: 470
Enlaces: 651
Descripción:
✅ про економіку, бізнес, державні фінанси та інвестиції простими словами від Олександра Бондаренка ✅ Facebook: https://www.facebook.com/olexbondarenko/
Fuente

Економіка з Олександром Бондаренком | Дуже ймовірно, завтра Уряд ухвалить надзвичайний стан в енергетиці по ...

Дуже ймовірно, завтра Уряд ухвалить надзвичайний стан в енергетиці по всій країні. Не ясно, чому цього раніше не зроблено, адже ситуація вже тиждень як критична. Враховуючи таку патову ситуацію в енергосистемі, коли зруйновано половину генерації, розподільчі потужності у багатьох обласних центрах, — то швидко взяти цю генерацію електроенергії просто немає де. ✔️ Сподівання, як завжди, тільки на приватний сектор і на на громадян, які самі собі за власні гроші (як завжди!) вдома або на підприємстві встановлять сонячні станції на дахах та батареї накопичення (УЗЕ). Уряд тут, як і завжди, нічим не допомагає ні бізнесу, ні домогосподарствам стати більш автономними електрикою. Поки що нічого конкретного урядом не запропоновано: жодного інструменту, щоб полегшити приватному сектору, людям, які, по суті, платять щомісячно зарплати чиновникам, життя з опаленням, освітленням та водою. Жодних інструментів, пільг, кредитування за прозорими умовами або, наприклад, розтермінування оплати за обладнання на 2 роки безвідсотково. Жодного інструменту, щоб домогосподарства та бізнес, я зараз більше про малий і мікро-, могли б себе забезпечити автономним енергопостачанням на ось такі випадки. Адже всі розуміли, що блекаут буде. Морози будуть, і буде блекаут - це ж не сюрприз майже на 5-й рік війни! Надзвичайний стан в енергетиці призведе до того, що виробники продуктів харчування і товарів масового споживання, скоріш за все, вимушені будуть підвищити ціни вже у 1-му кварталі 2026 року. Тобто десь у лютому чи березні ми ймовірно побачимо вищі ціни на продукти на 5–6%. Особливо на товари, виробництво яких потребує багато електроенергії. І так, це хлібобулочні вироби! Тому що виробники закладуть ці ризики блекауту й витрати від роботи на генераторах у свою відпускну ціну. Так собі новини#енергетика #блекаут #світло #економіка #ціни