Fuente
ECO & ESG: навігатор рішень | Після здачі всієї звітності, саме буде час навести лад на початку рок...
414 Vistas/Alcance
2025-01-30 11:00
Mensaje №4139
Після здачі всієї звітності, саме буде час навести лад на початку року — працюємо з відходами ♻️28 лютого, реєстрація триває 👇https://cutt.ly/Me47J5XMЗібрали найкорисніші поради і кейси, щоб допомогти колегам розібратися в основних змінах і запропонувати алгоритм дій ✅Під час курсу дізнаєтесь 👇💡 Ієрархія відходів – вимога екологічного закону чи економічний інструмент? Як утворювати менше відходів та отримувати більше доходів?💡 Як відбувається класифікація відходів за новими правилами?💡 Що робити, якщо відходи зберігаються на території підприємства понад рік, або їх немає кому передати?💡 Які критерії віднесення речовин до побічних продуктів?💡 Як на підприємстві здійснювати повторне використання відходів?💡 Що робити, якщо дозвіл на оброблення відходів і ліцензія на управління відходами не отримані в перехідних періодах?💡 Кому необхідно отримувати дозвіл на здійснення операцій з оброблення відходів?💡 З ким і коли потрібно укладати договори на оброблення відходів?Більше про програму і умови участі 👇https://cutt.ly/Qe47JFvH