Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - EcoFactor
Añadido 06 dic. 2025

EcoFactor

@eco_factor
Número de suscriptores: 8 447
Fotos: 11,300
Videos: 976
Enlaces: 3,570
Descripción:
Канал повідомляє усю інформацію, що стосується нашої природи та навколишнього середовища Анонімна скринька для листування та звернень: [email protected]
Fuente

EcoFactor | ️🚨 Як Болоховець ради виконання вказівок своїх кураторів - Свириденко ...

Logotipo de la comunidad de telegram - EcoFactor EcoFactor @eco_factor
942 Vistas/Alcance 2026-01-20 19:08 Mensaje №11799
⚠️🚨 Як Болоховець ради виконання вказівок своїх кураторів - Свириденко і Ко йде на будь які порушення....Українська природоохоронна група пише:Вчора відбулося «обстеження» ділянок, на яких планують рубати ліс для будівництва ЛЕП на полонину Руна.Чому в лапках? Ну тому що це фарс, а не обстеження. Бо що можна побачити під таким снігом?🧐❄️На цьому постійно і наголошував наш представник, який брав у цьому участь.🔸Тому, обстеживши частину ділянок, група повернулася в контору Свалявського надлісництва. Як ми думали — для того, аби зафіксувати в акті, що визначити доцільність рубки неможливо за такої погоди.🫣 Але ні, члени комісії вирішили, що все ок — про що і написали у відповідних актах. Нашу думку — проігнорували.Прикро, що крім лісівників — ДП «Ліси України», Західного управління лісового господарства, у цьому фарсі взяли участь і представники Ужанського національного природного парку.⚠️ Установа, яка мала б охороняти природу Закарпаття, — допомагає її нищити.І хоча формально Свалявське надлісництво є самостійною структурною одиницею, ми розуміємо, що рішення приймаються на рівні вищого керівництва ДП «Ліси України» — у Києві.❗️Тому саме вони, включно з бездіяльними членами Наглядової ради ДП «Ліси України», теж мають нести відповідальність за знищення Карпат!P.S. Ми, звісно, вже направили звернення 📄 щодо неприпустимості видачі лісорубних квитків на ці ділянки через фейковість обстеження. Але виглядає так, що на законодавство лісівникам, коли йдеться про забудову полонин, — чхати.