Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - EcoFactor
Añadido 06 dic. 2025

EcoFactor

@eco_factor
Número de suscriptores: 8 447
Fotos: 11,300
Videos: 976
Enlaces: 3,570
Descripción:
Канал повідомляє усю інформацію, що стосується нашої природи та навколишнього середовища Анонімна скринька для листування та звернень: [email protected]
Fuente

EcoFactor | ДЕРЖАВА ГОТОВА ПЛАТИТИ ВИНАГОРОДУ СМІЛИВИМ — ЧАС ВИВОДИТИ ВСЮ КОРУПЦІЙ...

Logotipo de la comunidad de telegram - EcoFactor EcoFactor @eco_factor
1 190 Vistas/Alcance 2025-12-08 19:07 Mensaje №11115
🛑 ДЕРЖАВА ГОТОВА ПЛАТИТИ ВИНАГОРОДУ СМІЛИВИМ — ЧАС ВИВОДИТИ ВСЮ КОРУПЦІЙНУ ВЕРХІВКУ НА ЧИСТУ ВОДУ!Урядовий законопроєкт №14274 пропонує нарешті зробити те, про що суспільство говорить роками — винагороджувати людей, які викривають найбільші корупційні злочини.За словами Представника Кабміну у Верховній Раді Тараса Мельничука, документ передбачає окрему процедуру виплати винагород тим, хто повідомив про корупційний злочин зі збитками понад 5 тисяч прожиткових мінімумів і активно допоміг його розкрити.Контроль за фінансуванням винагород отримає НАЗК, яке відповідатиме за планування та використання бюджетних коштів. Тобто держава фактично вперше створює реальний механізм мотивації для тих, хто не боїться вийти проти системи. Ми повністю підтримуємо таку ініціативу!Бо добре знаємо, хто стане першою «хвилею» викриттів, коли закон запрацює.🔥 Першими підуть Болоховець зі Смалем, в компанії свого чорного касира Кватирко...Скільки років тягнеться їхня епопея з тіньовими потоками, схемами на заготівлі, відкатами, «узгодженнями» та ручними призначеннями?Саме сюди й дивитимуться ті, хто захоче отримати законну винагороду за усунення корупційних керівників.🔥 Далі — Довгунь і Шеремет, під ручку з усіма директорами офісівСистема, що роками працює на дерибан лісових ресурсів, фіктивні послуги, тіньові угоди та кадрові маніпуляції, тріщатиме по швах.Бо тепер мовчати — не вигідно.Тепер говорити прибутковіше, ніж брати участь у корупції.❗️ Згадайте, за що ми боремосьЗа державу, де службовець боїться не начальника, а закону.За систему, де чесність винагороджується, а крадіжка — карається.За майбутнє, у якому корупційні клани вже не диктують правила. Не мовчіть. Не бійтеся. Викривайте.Корупція тримається лише на тиші.А тиша закінчується там, де з’являється сміливість.Тепер вона ще й буде  оплачується державою!!!Заробляйте на лісових корупціонерах, шановні друзі та підписники!!!!