Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - вибачайте пане треш
Añadido 26 oct. 2021

вибачайте пане треш

@ebattrashh
Número de suscriptores: 14 274
Fotos: 26,800
Videos: 4,930
Enlaces: 1,360
Descripción:
Я нічого не розумію що тут відбувається меми/реклама: @kuzmoo дай гривню на мемну справу https://send.monobank.ua/jar/6p4E1crwqU @dniprogeneration - тут дніпряни @memorshinska - тут запасний канал з мемами

👥 Número de suscriptores

14 274
Promedio/Día:: +11
Promedio/Tiempo:: +13
Promedio/Mes:: -68

📊 Mensajes por Día

6.2
Último día: 11
Promedio semanal: 6.7
Promedio por día: 6.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

вибачайте пане треш 2025-10-16
➪ вибачайте ➪ пане ➪ треш ➪ 2024-07-14
вибачайте пане тре 2023-02-22
✙ вибачайте ✙ пане ✙ треш ✙ 2023-02-04

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,990 26-05-22 11:13
Військові правоохоронці Полтавського зонального відділу ВСП спільно з працівниками Національної поліції під час проведення розшукових заходів встановили місцеперебування та затримали військовослужбовця, який самовільно залишив військову частину, а також через соціальні мережі здійснював публічні заклики та погрози про вчинення терористичного акту та застосування насильства щодо військовослужбовців. Під час перевірки особи встановлено, що чоловік є фігурантом резонансних відео, відомий у медіапросторі як «Полтавський палій».Чоловіка супроводжено до підрозділу ВСП для з'ясування причин та обставин вчинення правопорушень, а також підготовки матеріалів для передачі до органів досудового розслідування з метою надання правової оцінки його діям та ухвалення відповідного рішення згідно з вимогами законодавства України. Разом з тим, військовослужбовцю доведено його права, роз’яснено норми законодавства щодо відповідальності за вчинення СЗЧ в умовах воєнного стану, а також поінформовано про порядок повернення до військової служби та відновлення правового статусу.Наразі представниками ДБР здійснюється вивчення всіх зібраних матеріалів. Тривають слідчі дії.#ПолтавськийЗВ #ВСП #ЗСУ #MPПідписуйтесь на нас у соцмережах 👇Facebook | Instagram
👁 2,210 26-02-23 15:22
‼️ДРУЗІ збір який потрібно було зібрати ще вчораПотрібна ваша допомога!Нашому любому підписнику-військовому для бригади із Херсонського напрямку ✍️Продовжуємо збір на прилад нічного бачення PVS-14 💀Зібрано вже:103 тисячі із 181 тисячі гривень.Більша частина 🫡З банки раніше було знято 9 тисяч гривень на деякі раптові витрати нашого вояки, він поверне ці гроші із бойових. Також ВЕСЬ ЗВІТ, по закінчень збору, буде на цьому каналі.Але це ще не все, крім донат на ЗСУ ви можете отримати призи від Барахолки💸 - кожен хто задонатить від 50 грн матиме змогу отримати один з призів🔗Посилання на банку:https://send.monobank.ua/jar/4KDcS9Hzdkhttps://send.monobank.ua/jar/4KDcS9Hzdkhttps://send.monobank.ua/jar/4KDcS9HzdkЗа донат на ЗСУ можна отримати:- Фігурка Міку рурудо, - Плюшка Ніка з кавказького легіону- Плюшка Марічка- Манга Проводжальниця Фрірен - Том 1- Нічник Jinx - Набір патрончиків і шеврон з Прапором 2 шт- Тубус від рпг22 (серед ТОП 20 донатерів) 🥰- Блок контакт 1(серед ТОП 20 донатерів) 🤓- Німецький снаряд 20ммУчасть братимуть суми кратні 50 гривням, так що майте на увазі, що чим більше 50ток — тим більша вірогідність отримання результату!!!‼️Кошти до розіграшу зараховуються тільки через інтерфейс банки
👁 2,850 26-01-06 18:48
🇺🇦👦👧 Шановна аристократіє!⚔️До нас звернулися бійці 54-ї окремої механізованої бригади з проханням відкрити збір на системи дистанційного керування дронами та спеціально переобладнані Starlink.🔫Подібна зв’язка вже успішно працювала на “Вампірах”, цього разу бійці планують встановити ці системи на НРК.🏹Хлопці стоять на сіверському напрямку, а ворог там тисне щосили. Тож долучайтеся до збору. Разом посилюємо 54-ту і наближаємо перемогу 🇺🇦🎯 Ціль: 60 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/6UWeJPjEiN💳Номер картки банки4874100023971008💰 PayPal: [email protected](вказуйте призначення не військового характеру)💸Crypto: 0x4a9c4f3b700e250f8cdc93ba61ad0b547382adf1 (BEP-20)🇬🇧👦👧 Dear aristocracy!⚔️Fighters of the 54th Separate Mechanized Brigade have reached out to us with a request to open a fundraiser for remote drone control systems and specially modified Starlink terminals.🔫This setup has already proven effective on “Vampire” drones; this time, the fighters plan to install these systems on UGVs (unmanned ground vehicles).🏹The unit is holding positions in the Siversk direction, where the enemy is pressing hard. Please join the fundraiser — together we strengthen the 54th Brigade and bring victory closer 🇺🇦🎯 Goal: 60,000 UAH🔗 Donation link (Monobank jar):https://send.monobank.ua/jar/6UWeJPjEiN💳 Bank card number:4874100023971008💰 PayPal:[email protected](please indicate a non-military purpose)💸Crypto:0x4a9c4f3b700e250f8cdc93ba61ad0b547382adf1 (BEP-20)
👁 2,320 25-10-17 12:16
ПОТРЕБУЮ ДОПОМОГИ!Я не дуже люблю будь-що розповідати та виносити особисте життя на публіку, але наразі в мене та моєї сім'ї дуже складна ситуація. У мого батька рак шлунка 4 ст. з безліччю ускладнень (cT4 cN3 cM1 IV).Мій батько - Валентин Миколайович, 1974 року народження, підполковник, заступник командира з політичної роботи (замполіт), який усе своє життя присвятив службі в Українській армії. Брав участь у бойових діях за часів АТО, ООС. Наприкінці 2019-го вийшов на пенсію і міг спокійно собі відпочивати, але в перший же день повномасштабного вторгнення добровільно повернувся на службу, хоч і міг цього не робити. Все життя лікував виразку (язву) і думав, що це "тимчасові ускладнення", але вже надто пізно виявилося, що це рак. Жодне ВЛК чи звичайні мед.перевірки цього не виявили завчасно. Наразі хіміотерапія неможлива, оскільки організм дуже ослаблений (стан важкий). Позавчора його виписали з онковідділення, щоб вдома міг від'їстися і відіспатися (втратив 25-30 кг за 2 місяці). Намагаємося відновити сили та готуємося до хімії. Переглядаємо абсолютно всі варіанти лікування, у тому числі в країнах Європи. Зараз ведемо переговори з однією лікарнею в Німеччині, де лікування стартує від 25 тис. євро. (поки не затвердили, роблю збір на загальне лікування, якщо лікарі погодяться, буду відкривати банку на лікування у Німеччині. На щастя, є багато фондів, які допомагають з цим ветеранам війни).Хоч наша держава і надає багато чого безкоштовно військовим, + вже проводилися збори, де побратими та військові частини, друзі та родичі збирали немалі гроші, але в будь-якому випадку витрати не зупиняються. ТОМУ, ХТО МОЖЕ ПІДТРИМАТИ ФІНАНСОВО, БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ.Для мене батько це все в цьому житті. Він завжди робив і буде робити все для нашої сім'ї. Завжди вірив у мене і допомагав. Тепер моя черга допомогти йому.В кого є змога - посилання на банку знизу. Бережіть своїх рідних і регулярно обстежуйтеся, це може зберегти вам здоров'я.🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3DZJgVx63X💳Номер картки банки4441 1111 2668 3261ПЕЙПАЛ ЗА ЦІЄЮ ПОШТОЮ: [email protected]
ГУРкіт ЗЕМЛІ ⚔️Це перша і єдина колаба Атаки Титанів та Ген. Управління Розвідки (поки неофіційна, але хто знає…) 🙂За донати на дрони для ГУР можна виграти, без перебільшення, артефакти, яких не існує більше ніде у світі!❗️Всього буде розігруватись більше 20 лотів, найрідкісніші з яких будуть наживо розігруватись на аукціоні під час стриму: 1) Накидка розвід корпусу з підписом К.О. Буданова2) Вишиванка з Гуркотом Землі3) Супер якісний ніж з гравіюванням підпису Буданова Крім того:- Повністю робочі 3D моделі мечів від ППМ- Ковдру АОТ - Голову Ерена та додатковий мерч від ГУР, який можна виграти за донат від 100 грн (чим більша сума донатів тим більший шанс).А також:За донат на будь яку суму можна виграти тематичні Жетони «ГУРкіт ЗЕМЛІ», мерч від ГУР та різні анімешні приколи 😏І це далеко не всі призи та можливості які «заплановані» на період збору. 📢 Усі новини, анонси та деталі будуть публікуватися у Кіміко (мене)найгарячіші лоти розіграємо наживо на стрімі у Олсіор 🤫а Антон Тимошенко під час збору має порадувати нас цікавим косплеєм 🎭Чим швидше закриємо збір, тим швидше дрони полетять, самі знаєте куди 🙂🫙 БАНКА: https://send.monobank.ua/jar/7uDsVgdfzmБільше фото призів в коментарях 👇
🐝ШЕРШНЯЧИЙ ЗБІР🐝Вітання спільноті справжніх СТІМЕРІВ!Вриваємося в літо не лише з розіграшем, але й розпочинаємо новий Масштабний збір. Такого в нас ще не було))Постійні учасники спільноти мають памʼятати групу Форт Буаяр, якій тогоріч ми неодноразово допомагали. Тепер же ФБ в повному складі увійшов спочатку до РУБАК, а віднедавна до ББпС «Шершні Довбуша» 68 ОЄБр.І ми за старою традицією продовжуємо їх посилювати. Тому, всі охочі та спроможні стімерята, долучаємося до збору на Mavic 3 (+ додаткові батареї).Окрім того, що ми допоможемо військовим захищати нас, передбачаються ще й подарунки. Для цього збору ми заручилися підтримкою магазину GGSTORE, такими українськими розробниками: Brinemedia, IKKOSAMA, AGaming+, TERNOX, Pavlo Petrov, shostak.games — які підкинули нам трохи ключів на різноманітні ігри. Хто задонатить суму від 50 грн. — гарантовано отримає рандомний ключ, ігор дуже багато.⬇️ На перші 300 поповнень гарантований ключ (2 ключа на людину)@Bratkovich77 кидаєте скрін поповнення=лутаєте ключик. Протягом збору, ми з військовими, подумаємо, ще над сюрпризами для найтоповіших донатерів.‼️Тож наша ціль: 100к. Кінцевої дати не визначаємо. Як відомо, на війні все треба на вчора. Тим паче Шершні на одному з найтяжчих напрямків — Покровському, тому терміновість маєте розуміти самі.За ефективною роботою підрозділу можна слідкувати ТУТ. Віримо в силу нашої спільноти!Слава ЗСУ! Слава Україні!https://send.monobank.ua/jar/7LTmdDa6Hs
Знаю Едіка Ковалєнко особисто і ніколи не поділяв хейту в його сторону. Хоча з деякими тезами не погоджуюсь, загалом вважаю, що Латентный петух Эдик Коваленко представляясь сотрудником Главного Управления Разведки, выделываясь,рассказывает что типо, он с какой то криминальной группой с его слов"держит город Днепр", унижаясь, как тряпка бегает за парнем в Днепре, врёт всем что миллионера из него сделал, а сам выпрашивает у него ПОСОСАТЬ . Ради разнесения информационного мусора и развлекухи, вместе с Американскими петушиными ЦРУшными-заднеприводными  спецслужбами устраивают пситеррор простым людям. Коваленко издевается над детьми и взрослыми как над скотом. В спортлайфе в Днепре, до болевого эффекта облучают  ЦРУшными электромагнитными и торсионными генераторами Украинцев, подают волны через мобильный телефон и городские ретрансляторы, сильно сужают сосуды, мешают Украинцам думать,вызывают тошноту и другие неприятные физиологические ощущения, используют НЛП.фото Балабола Коваленко и остального петушиного кубла на Аватаре.
поки в країні війна, помічник Дональда Трампа, латентний диванойоб Джейді Венс, представляючись співробітником Федерального Бюро Розслідувань виділяючись, розповідає що, мовляв, він із якоюсь кримінальною групою, з його слів, "тримає місто Огайо", принижуючись як ганчірка бігає за меблями у Вашингтоні, бреше всім, що мільйонера з них зробив, а сам випрошує в них відсмоктати. Заради рознесення інформаційного сміття і розваги, разом з Американськими півнячими ЦРУшними-задньопривідними спецслужбами влаштовують пситерор простим американцям. Венс знущається над стільцями і кріслами як над худобою. У спортлайфі в Огайо, до больового ефекту опромінюють ЦРУшними електромагнітними і торсіонними генераторами Американців, подають хвилі через мобільний телефон і міські ретранслятори, сильно звужують судини, заважають Американцям голосувати, викликають нудоту й інші неприємні фізіологічні відчуття, використовують НЛП. фото Балабола Венса та решти півнячого кубла на Аватарі. Жителі США, хто спілкується з цією маззю Венсом, який з ЦРУшниками труїть дітей, задумайтеся, навіщо вам цей Недоробок. Коли вже ця мерзота нажреться і обригається своїми плітками...