Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Їмо сміття💀
Añadido 14 jul. 2024

Їмо сміття💀

@eattrash
Número de suscriptores: 402
Fotos: 34,600
Videos: 5,070
Enlaces: 2,220
Descripción:
Ніяка думка не варта того, шоб ії думати!
Fuente

Їмо сміття💀 | Вирішивши нарешті у всьому розібратися, ви самоізолювалися у квартирі....

Logotipo de la comunidad de telegram - Їмо сміття💀 Їмо сміття💀 @eattrash
59 Vistas/Alcance 2025-02-22 11:40 Mensaje №41447
Вирішивши нарешті у всьому розібратися, ви самоізолювалися у квартирі. Запасів їжі та води має вистачити рівно на місяць. Спочатку вам навіть подобається самотність. Ви принципово не користуєтесь інтернетом, іноді граєте в ігри та дивитеся фільми. Через тиждень вам це набридає. Ви вирішуєте відмовитися від ескапізму і зазирнути у себе. Те, що ви бачите, вам не подобається. Час починає протікати інакше. Загалом незрозуміло, день зараз чи ніч. У вікні ви бачите лише своє відображення. Вас то мучить безпричинний голод, то раптом ви здаєтеся собі неймовірно легким, не пов'язаним з жодними людськими потребами. Ви починаєте думати, що запаси скоро вичерпаються. Вже давно не чути сусідів, наче окрім вас на поверсі нікого. Загорівшись бажанням це перевірити, ви ледь не виламуєте двері, вибігаючи на сходову клітку. Розблокувавши телефон, бачите, що з початку ізоляції минуло трохи більше двох місяців. Ви пишете відразу кільком друзям, питаєте, чому вони не цікавилися вашою пропажею.Всі як один відповідають, що вас не було в мережі лише кілька годин.