Fuente
Easy Profit 💵 Крипта | Думки про ринок, роботу в крипті і мані-менеджмент. СубʼєктивноПісля н...
8 860 Vistas/Alcance
2025-10-11 18:14
Mensaje №6001
Думки про ринок, роботу в крипті і мані-менеджмент. СубʼєктивноПісля нічногопроливу (тут описана причина і механіка) я ще більше переконався, що МІНІМУМ 80% коштів в крипті має бути в стейблах. І водночас МАКСИМУМ 50% ваших коштів має бути в крипті. Це не стосується лоу-банків. Решта 50%+ може бути в акціях, нерухомості, золоті, готівці, бізнесі. Стосовно ринку крипти в цілому, то мені сподобалась ця стаття. Не знаю наскільки там правда, але те що більшість проектів переоцінені, що ліквідності в капіталізації токенів мінімум і що самі токени це просто бульбашка це факт. Питання лиш хто залишиться з фантіками у вигляді токенів, а хто з доларами. Альта це сміття, не купуйте її в холд, тільки на короткий період з розрахунком на те, що ви готові втратити суму інвестицій. І по роботі в крипті. На мою думку, щоб тут заробляти, треба забути про таке поняття як інвестиція і просто бути паразитом. Наприклад:• абузити промки на біржах;• зайшов в сейл з швидким лістингом – продав токени і забув про них;• використовувати стейкінг/лаунчпули з низьким ризиком • арбітраж/спреди;• якщо і торгувати на фʼючерсах (що не рекомендую робити, бо фʼючерси це зло), то суто під якусь новину, де є чіткі часові рамки і стоп;• ретродропи без вкладень або із зрозумілою механікою винагород, амбасадорки.Ну і не бути жадними. Всіх грошей не заробиш. Треба вміти витрачати зароблені гроші на себе і близьких. Цифра балансу на екрані це звісно добре, але поки вони не виведені в готівку, це всього лиш цифра на екрані вашого телефону. В любій дії в крипті треба спочатку думати про можливі втрати і ваші дії при найгіршому сценарію, а вже потім про прибуток. Якось так 👀