Fuente
Easy Profit 💵 Крипта | Aster, Aster, Aster…Ще тільки лінивий (тобто я) не написав про дроп на...
4 200 Vistas/Alcance
2025-09-23 15:28
Mensaje №5936
Aster, Aster, Aster…Ще тільки лінивий (тобто я) не написав про дроп на ~500 млн$ за 2 сезон, який закінчується вже 5 жовтня.Відповідно, щоб отримати частину з цього великого пирога, треба торгувати на біржі (яка по обʼємах за останню добу знаходиться на 1 місці у світі). Якщо порахувати, приблизний дохід має в кілька разів перевищити витрати 👨💻 Що робити:⚫️Переходимо за посиланням і підключаємо гаманець ⚫️Поповнюємо баланс AsterDEX в USDT з вашого гаманця Rabby/Metamask/OKX⚫️Набиваємо обʼєми на фʼючерсах. За торгівлю по маркету дають 2х до поінтів, але й витрати 3х від ліміток. Також важливе утримання угод, довше – краще.Також бажано хеджувати угоди з іншою біржею, я використовую Lighter, від якого також має бути жирнющий дроп Я закинув по 3000$ на астер і лайтер, загалом хочу спалити ~2000$ на комісії, потім поділюсь інфою скільки отримаю аірдроп. А коли він буде – залишається тільки догадуватись. Надіюсь в найближчі місяціДля мультиакінгу використовую проксі від proxy-seller Промокод на -10% VQFVYD_563696 Посилання