Fuente
1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | У сезоні 1998/99 київське «Динамо» виблискувало в Лізі чемпіонів і зуп...
794 Vistas/Alcance
2026-05-07 18:59
Mensaje №73218
🔥 У сезоні 1998/99 київське «Динамо» виблискувало в Лізі чемпіонів і зупинилося за крок до фіналу, не зумівши пройти «Баварію». Один із членів тієї команди, Андрій Шевченко, назвав чинники успіху:🗣 «Коли я згадую той час, стосунки між нами, гравцями, я думаю, ключем до успіху тієї команди було те, що в ній було багато місцевих гравців, ми грали разом у молодіжних командах. Нас було близько 7 чи 8 гравців у тій команді, які росли разом. Ми дуже добре знали одне одного. Крім того, у нас були досвідчені та талановиті гравці.Талант був, і головне, я думаю, це те, що у нас був такий чудовий тренер, який керував нами, Валерій Лобановський. Він, певно, був однією з найважливіших фігур в українському футболі як тренер. Він мав неймовірний послужний список, і робота з ним дійсно змінила життя багатьох. Граючи разом і маючи такого чудового лідера, ми показували дуже хороші результати», – заявив Шевченко.
👉🏼 Тоді «Динамо» пройшло «Баррі Таун» із загальним рахунком 10:1, по пенальті здолало «Спарту», а на груповій стадії посіло перше місце у квартеті з «Лансом», «Арсеналом» та «Панатінаїкосом». Далі були 1:1 та 2:0 з «Реалом» і 3:3 та 0:1 з «Баварією». Шевченко став найкращим бомбардиром того сезону Ліги чемпіонів.🗞 Canal 11