Fuente
1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | Головний тренер «Динамо» Ігор Костюк прокоментував поразку від «Шахтар...
949 Vistas/Alcance
2026-05-03 18:40
Mensaje №73198
🔹 Головний тренер «Динамо» Ігор Костюк прокоментував поразку від «Шахтаря» (1:2) у 26-му турі УПЛ:🗣 Я вважаю, що і в першому таймі, і у другому той план на гру, який ми обрали, працював. Як ви бачили, середній блок працював – ми відбирали мʼяч, створювали моменти, проводили швидкі атаки, забили гол, мали ще декілька моментів. У другому таймі наші гравці підсіли, ми зреагували на це, але... Два удари в площину наших воріт завдяки рівню виконання втілилися у два голи. Ті моменти, які ми створювали, на жаль, не реалізували. Були моменти, хоч їх було небагато, але потрібно такі моменти реалізовувати.Гра центральних захисників у епізодах з пропущеними голами? Тут я би більше казав про другий мʼяч, який Траоре скидував. Гравці центральної лінії блокували, а на підборі другим темпом не встигали і з тієї зони ми пропустили перший мʼяч, і другий з підбору, коли не дограли – воротар відбив, але гравець «Шахтаря» був першим на підборі. Це концентрація уваги, треба догравати. Потрібно над цим працювати.Чи задоволений гравцями, які вийшли на заміну? Ви бачили, Герреро забив, у Яцика був стовідсотковий момент – з 5 метрів він вище пробив. Зреагували, забили м’ячі, але один не зарахували.На кутовому Пономаренка тримав гравець. Коли вони грали проти «Зорі», їм такий пенальті поставили – нам не ставлять. Це вже на розгляд арбітра.