Fuente
1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | Колишній головний тренер «Динамо» Олексій Михайличенко поділився спога...
759 Vistas/Alcance
2026-04-16 10:13
Mensaje №73025
🔹 Колишній головний тренер «Динамо» Олексій Михайличенко поділився спогадами про роботу з іноземними гравцями команди на початку 2000-х:🗣 Чесно кажучи, я не вважаю Валіка Белькевича і Сашу Хацкевича легіонерами. Мені дуже було приємно працювати з багатьма з них.Пам’ятаю, Діого Рінкон тоді був у нас в оренді, вона закінчувалася, і Ігор Михайлович спитав мене: «Ми його беремо чи ні?» Кажу: «Обов’язково беремо» – не жалкую про це рішення. Флорін Чернат дуже…Легко працювати з гравцями… перш за все, не з гравцями, а з людьми, в яких є інтелект, які розумні, які розуміють. Що потім сталося з Рінконом, коли прийшли ще 2-3 бразильці – це вже група.Я був легіонером, я грав у «Сампдорії», у «Рейнджерс». Я приходив у ту команду і не розповідав: «Та ні, що ви робите? В «Динамо» зовсім інакше». Я приїхав у команду, в країну, яку я не повинен любити, але я маю поважати цю країну, поважати той клуб, який дає мені роботу, дає мені заробити гроші для своєї родини. Тому я маю покращувати, а не приносити якісь негаразди цьому клубу. Це дуже важливо.Я розумію, що не всі легіонери знали, що таке «Динамо» – в багатьох випадках вони йшли за грошима. Але це повинно в даному випадку трошки бути на іншому місці. Ти прийшов не допомагати. Коли кажуть: «Він допоможе» – мене завжди це вбиває. Ніхто не вмирає, ніхто не падає, не треба нам допомагати – треба приходити і грати, треба виконувати обов’язки. Ти не повинен отримувати гроші – ти повинен їх заробляти.