Fuente
1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | Поразка збірної України від Швеції (1:3) у півфіналі плей-офф кваліфік...
871 Vistas/Alcance
2026-03-28 15:33
Mensaje №72846
🔥 Поразка збірної України від Швеції (1:3) у півфіналі плей-офф кваліфікації чемпіонату світу спричинила гучний резонанс. Олександр Алієв у розмові з "Українським футболом" жорстко оцінив виступ команди:💬 Коментуючи гру збірної Алієв заявив:"По-перше, я не побачив на полі ні команди, ні лідера. Просто нікого! Вийшли, знаєте, аби вийти. І це при тому, що люди грають в хороших європейських клубах. Я не хочу переходити на особистості, але коли роблять такі тупі помилки – це не рівень збірної".
💬 Після цього він підсумував виступ команди у вирішальній грі: "Матч року, вихід на чемпіонат світу – і так бездарно зіграти... В наш час, я не знаю, що б з нами зробили за таке. Тим паче зараз важкий момент, у країні війна. Ви повинні вийти за тих пацанів, виграти й зіграти достойно, як гравці збірної України. Це моя думка. Може, хтось не погодиться, але це факт".
💬 Окремо Алієв висловився щодо гола Матвія Пономаренко у дебютному матчі:"Не треба зараз когось виділяти. Забив? Молодець. Це обов’язок нападника – забивати голи. Дай Боже, щоб продовжував у тому ж дусі. Проте я скажу так: вся команда просто обісралася. Саме так – просто вся!"