Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо
Añadido 14 jul. 2024

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо

@dynamo_news_1927
Número de suscriptores: 3 163
Fotos: 1,060
Videos: 876
Enlaces: 1,230
Descripción:
Ідентифікатор в Реєстрі - R40-06237 28500, м. Долинська, вул. Нова, буд. 104, кв. 30 тел. 380689952474 [email protected] Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ
Fuente

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | 🏼 Журналіст Віктор Вацко висловився про стратегію «Динамо» зі ставкою ...

Logotipo de la comunidad de telegram - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо @dynamo_news_1927
695 Vistas/Alcance 2026-02-03 16:04 Mensaje №72183
👉🏼 Журналіст Віктор Вацко висловився про стратегію «Динамо» зі ставкою на молодь:🗣 Ставка на молодь та вихованців - це теж клубна стратегія. Склад із досвідчених гравців плюс посилення ключових позицій молоддю – це історія, яка має право на існування. Але якщо ми говоримо про конкретний клуб у конкретно взятий період, то у мене виникає декiлькпа «але». Про які цілі та завдання ми говоримо з такою стратегією. Ми ж бачимо, що відбувається зараз. Є склад із досвідченими гравцями та своєю молоддю. І при цьому ми бачимо результат – 4-е місце у турнірній таблиці та виліт зі всіх єврокубків цього сезону. Значить, все працює не просто дуже добре. Те, що в молодих горять очі... Це не дасть досвіду, тактичного розуміння та технічних навичок.За рахунок очей, що горять, ти багато у футболі не досягнеш. Гравці переходять з U-19 до першої команди і з ними ще працюватимуть і працюватимуть. Спочатку вони мотивація б'є через край. На якісь помилки заплющуються очі, бо молодий гравець. Але що потім з ними відбувається? Чому через рік у дорослому футболі вони зупиняються та не розвиваються? «Динамо» не може посилити свій склад іноземцями вже скільки років? Але при цьому хтось із своїх вихованців став впливовим у грі команди?Хтось увірвався так, що питань немає. Не так, що зіграв одну-дві гри, всі ахнули і все. Ванат такий один. Все. Його продали і вже паніка, бо немає нападаючого. Купують такого румуна, який навіть не може знайти гольовий момент. Не те що забити. Якби клуб мав стратегію, то навіщо купувати Бленуце, якщо є Пономаренко та Герреро.