Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - dumbtoxicsub
Añadido 14 jul. 2024

dumbtoxicsub

@dumbtoxicsub
Número de suscriptores: 213
Fotos: 438
Videos: 36
Enlaces: 177
Descripción:
https://orcd.co/rehabilitacja Кровотечі : https://orcd.co/krovotechi Альбом : http://orcd.co/cbterrain Сайт : https://dumbtoxicsub.xyz Відомий чеченський геній, філантроп, добродєятєль @toxicsub @shitrecycling щітпост на поїсти: 4441114434592554
Fuente

dumbtoxicsub | був у мене якось альбом ауттейкс, написаний ще влітку 23. те, наскіки ...

Logotipo de la comunidad de telegram - dumbtoxicsub dumbtoxicsub @dumbtoxicsub
169 Vistas/Alcance 2026-02-13 08:35 Mensaje №1440
був у мене якось альбом ауттейкс, написаний ще влітку 23. те, наскіки конкретну емоцію він в собі ніс, мене або дивувало або паяло, бо з часом наче й навчився робити набагато краще, але таку яскраву емоцію на жодному з наступних релізів повторити не міг. переїхавши я вперше в житті почав писати, фіксуючи піздєц навколо. писати от саме буковкі а не музику, музику під це написати було тяжело. по дорозі з роботи в общагу у мене кожного дня виходило 1-2 нові тексти. записував це все я як обично із говна і палок, поки в кімнаті не було сусідів. іноді я писав вокал в йобаному лісі. перший трек нортерн лайтс я написав сидячи з ноутбуком в ліжку коли в 3 години ночі мене розбуділі минулі сусіди, альтернативна назва треку - Саня хуєсос. ну і бля звісно в таких умовах мав вийти як мінімум точний відбиток емоцій перших місяців переїзду. і думаю в цьому смислі це мій найкращий реліз щас.Торчкі помирають в толчках, життя моє нортерн лайтс, мій приятель на ліжку схоже вмира, скажіть як сплавіть його в рехаб