Fuente
dumbtoxicsub | Виходимо на мітинг вже завтра!31 липня Верховна Рада голосуватиме за з...
114 Vistas/Alcance
2025-07-30 09:00
Mensaje №1302
Виходимо на мітинг вже завтра!31 липня Верховна Рада голосуватиме за законопроєкт, які відновлюватимуть незалежність НАБУ і САП, а Харків знову виходить на мітинг.Збираємось 30 липня з 18:00, починаємо о 19:00. Сад Шевченка, м. УніверситетВідновлення незалежності антикорупційної інфраструктури в Україні, яку зруйнував законопроєкт №12414 (який після підписання Президентом Володимиром Зеленським законом №4555), — надзвичайно важлива задача.Без неї ці інституції не зможуть розслідувати корупцію високопосадовців у країні без політичного впливу і тиску, ЄС може перестати вкладатися фінансово в наш бюджет, а наша обороноздатність буде скомпроментована, бо корупція в Україні має прямі наслідки на полі бою російсько-української війни.Ми підтримуємо законопроєкт від Інни Совсун (№13531), який відновлює незалежність НАБУ і САП і є, за аналізом Центру політико-правових реформ, є найбільш безпечним.Законопроєкт від Зеленського (№13533) встановлює додаткові норми перевірки поліграфом і не встановлює призначення прокурорів САП за конкурсом — це уможливлює політичний вплив.Ми розуміємо, що, скоріш за все, Рада голосуватиме за законопроєкт Зеленського, і наголошуємо, що будемо уважно стежити, чи не зловживає влада цими положеннями.📸 Іван Самойлов