Fuente
Департамент Стратегічних Розслідувань Нацполіції | У Києві судитимуть вісьмох осіб за організацію мережі нарколабораторій...
780 Vistas/Alcance
2026-01-15 08:00
Mensaje №8026
У Києві судитимуть вісьмох осіб за організацію мережі нарколабораторій та збут наркотиків, - НацполіціяРозгалужену мережу нарколабораторій організували двоє киян 43-х та 64-х років. Потужності трьох нарколабораторій дозволяли ділкам отримувати близько 25 кг наркотиків кожного місяця, вартість яких на тіньовому ринку може сягати 2,5 млн грн. Виготовлені наркотики розповсюджувались на території міста Києва та інших регіонів. Зберігали заборонені речовини в лабораторіях та за місцями проживання учасників групи.У червні минулого року поліцейські провели 28 обшуків у приміщеннях трьох нарколабораторій та за місцями проживання фігурантів. За їх результатами вилучили лабораторне обладнання, компоненти для виготовлення заборонених речовин та готовий до збуту «товар» — близько 3,5 кг порошкоподібної речовини, 98 пігулок, нарковмісні гриби, а також фінансові документи, грошові кошти, мобільні телефони, зброю, набої різного калібру, тротил, пластид, гранати, автомобілі зловмисників та чорнові записи.Обвинувальний акт скеровано на розгляд суду. Facebook | Х | Сайт | Підписатися