Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - DroneBomber перехідник
Añadido 06 dic. 2025

DroneBomber перехідник

@dronbomber
Número de suscriptores: 276
Fotos: 11,800
Videos: 4,610
Enlaces: 2
Descripción:
You can view and join @dronbomber right away.
Fuente

DroneBomber перехідник | Новини з дурки, які вже прогриміли в телеграм-каналах: Україна цієї но...

Logotipo de la comunidad de telegram - DroneBomber DroneBomber перехідник @dronbomber
11 300 Vistas/Alcance 2025-12-29 16:33 Mensaje №30314
💬 Новини з дурки, які вже прогриміли в телеграм-каналах: Україна цієї ночі атакувала безпілотниками держрезиденцію президента РФ у Новгородській області, — МЗС рф«Київ у ніч на 29 грудня здійснив атаку за допомогою 91 БПЛА на держрезиденцію президента РФ у Новгородській області. Переговорна позиція РФ буде переглянута з урахуванням остаточного переходу київського режиму до політики державного тероризму», — лавров. 🇺🇦Відповідь Зеленського:Зеленський заявляє, що звинувачення росії в нападі на резиденцію путіна є «брехнею», додаючи, що росія готує підґрунтя для «удару по урядових будівлях України в Києві». 🗣 Мін. оборони РФ о 07:50 відзвітувало, що збило ЗАГАЛОМ 89 БПЛА, а над Новгородською обл. — 18. Їхні радари навіть фіксації не бачили (можливо, не всі переглянуті були, але як є), остання — 23 грудня о 21:50.Загалом складається картинка, що Путіну дуже не сподобалося, що Зеленського не вигнали з переговорів (як було минулого разу в Білому домі) і переговорний трек триває, і вже є плани на найближчий місяць. І він задіяв чистий пиздьож, щоб Трамп (ака Руда мавпа) хуярив Зеленського, що зараз і відбувається після їхнього нового дзвінка. Дрібний хуєсос знову набрав, поплакав у трубку фейком, і ось заява Трампа, яку передав Ушаков (помічник путіна) в ЗМІ : Атака БПЛА на резиденцію президента РФ вплине на американські підходи в роботі із Зеленським, — Трамп 🤷‍♂️ Як завжди, цей довбойоб вірить не Україні, а Росії. Вже не здивований: він простий барига, а не дипломат.😞 І ще в росіян не вдається серія ударів по енергетиці України. 4-й рік вони скільки разів не намагалися, але все одно енергетики України творять дива і відновлюють усе, що можуть.Тому Київ і область у найближчі 3-4 дні реагуйте на тривоги. Вони можуть пустити балістику в будь-який момент, а на це є 3-4 хвилини, щоб зреагувати. 🇺🇦 🫡 Віримо в ЗСУ, ПС ЗСУ, що вони зб'ють старий радянський непотріб, тому що вони навіть БПЛА свої зробити не можуть — купили технології в Ірану.🔸Підписатись