Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Лагідна Драміонізація
Añadido 14 jul. 2024

Лагідна Драміонізація

@dramioneUA
Número de suscriptores: 1 413
Fotos: 3,860
Videos: 193
Enlaces: 2,029
Descripción:
Затишний куточок ❤️ Кур'єр «Сова пошта» @dramioneUA_bot
Fuente

Лагідна Драміонізація | СюжетНа святковій вечірці для працівників міністерства Ґрейнджер поясн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Лагідна Драміонізація Лагідна Драміонізація @dramioneUA
405 Vistas/Alcance 2026-03-28 20:15 Mensaje №4924
🪷СюжетНа святковій вечірці для працівників міністерства Ґрейнджер пояснює Драко маґлівську традицію новорічних обіцянок. Для Драко, який нещодавно зрозумів, що його почуття переважили платонічні, ця ідея стає невідчепною. Коли ще, як не першого січня, варто, як кажуть маґли, взятися до роботи?Тож, поки Ґрейнджер пояснює цей концепт, Драко вирішує, що його новорічна обіцянка матиме єдину, величну ціль — заполонити серце Герміони Ґрейнджер.Йому тільки треба вправитися з оманливими, піврічними і квартальними обіцянками, долучитися до команди фентезі-футболу (американського), підготуватися до спринт-триатлону, тримати зухвалого Теодора Нота осторонь від Ґрейнджер, а також уникнути підозрілих поглядів від надміру турботливих Поттерів. #закуток_Плаксивої_Мірти🪷Мої враження:Я довго не могла змогтися прочитати цю історію. Навіть сама не знаю чому. Чомусь здавалося, ніби не той час, чи атмосфера не та. Однак, одного вечора ваша улюблена читачка зрозуміла, що часу гаяти не варто, і взялася читати. Тож, можу із впевненістю сказати: прочитала історію за декілька годин. По-перше, хочу одразу зазначити, що сам фанфік не дуже довгий і читається дуже легко. По-друге, весела і жвава атмосфера підбурюють читати далі й далі. Мене неймовірно повеселив Драко в цій історії😌, бо таким дурником може бути тільки він. Однак, я аплодую його сміливості обрати настільки чітку ціль. Не так уже й легко добитися серця Герміони Ґрейнджер. Також хочу зазначити, що друзі у наших героїв теж чудові. Усі приклали руку і допомогли (іноді нашкодили, проте ми можемо вибачити Тео), і завдяки їм ми отримали щасливу кінцівку. Тож, якщо бажаєте прочитати щось легеньке і миле на вечір — вам сюди. Обов'язково приходьте ділитися враженнями, а я поки відлітаю шукати щось нове.