Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона
Añadido 14 jul. 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Número de suscriptores: 36 253
Fotos: 4,610
Videos: 44
Enlaces: 4,650
Descripción:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Fuente

Печера Дракона | Я давно хочу запитати. Люди які вважають що прибічників ЗЕ все ще 73% ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
7 100 Vistas/Alcance 2024-10-06 06:39 Mensaje №8029
Я давно хочу запитати. Люди які вважають що прибічників ЗЕ все ще 73% і їх не переконати, які переконують що Росія всесильна і незламна - скажіть, якого чорта ви приповзаєте в мої коменти? У вас же в житті уже все зрозуміло і стабільно! У вашій уяві - все те що буває коли скласти руки і ні чорта не робити, чим ви, вочевидь, займаєтеся. Хіба ні? А тут профіль зовсім іншої людини. Тут профіль людини яка постійно змінює своє життя і втілює свої мрії. Тут сторінка людини яка працює і добивається успіху. І каже що це можливо! Що ви тут забули? Що робиться у вашій голові, якщо за 6 років ви не знайшли інформацію як розмовляти з людьми захопленими пропагандою і не переконали жодного політичного опонента - натомість ви роками ниєте "їх не переконати!"? Як ви не помічаєте яких шалених втрат зазнає Москва? Ви забули що совок повалили не армії НАТО, а економічна криза? Чому б вам не піти до таких самих, яким все зрозуміло і поплакатися одне одному? Звідки оце бажання заразити безнадійністю? Не розумію.