Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона
Añadido 14 jul. 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Número de suscriptores: 36 253
Fotos: 4,610
Videos: 44
Enlaces: 4,650
Descripción:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Fuente

Печера Дракона | ​​От таку мапу зараз ганяють по соцмережах, аби показати, мовляв - наш...

Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
9 100 Vistas/Alcance 2024-08-16 16:50 Mensaje №7763
​​От таку мапу зараз ганяють по соцмережах, аби показати, мовляв - наші втрати на Донбасі, то дрібниці. Особливо ефектно виглядає, якщо поруч поставити мапу територій які потрапляють під контроль ЗСУ в Курській області РФ після підриву мостів на ріці Сейм. Ні не заперечую, після підриву мостів біля 700 одиниць живої сили противника по факту в мішку. І підтверджую, справді здобутки Москви протягом останніх півроку мізерні - якщо міряти в квадратних кілометрах. Якщо міряти в квадратних кілометрах...А от знаєте, я дуже хочу аби була зроблена мапа де були б означені звільненні ЗСУ у 2014 р Слов'янськ, Краматорськ, Волноваха, Маріуполь, Лиман, Костянтинівка, Дружківка, Бахмут, Сіверодонецьк, Лисичанськ, Рубіжне тощо - і аби там було показані площі районів біля Іловайська та Дебальцево. І аби ті хто зараз каже ніби наші втрати на Донбасі - дрібниці, а операція в Курській області - успіх, хай би так само розповіли, що Іловайськ і Дебальцево - дрібниці порівняно з тим скільки територій було тоді звільнено - плюс додайте Рейд Помсти вересня 2014 р. Я нагадаю - в Іловайську загинуло біля 400 осіб, тобто удвічи менше ніж помирало в Україні щодня на піку пандемії КОВІД за Зеленського. То як? Побачу я таку мапу? Звісно не побачу. Так само як не бачив її в часи Порошенка. Бо НІКОЛИ ми тоді не оперували такими термінами. Бо Іловайськ і Дебальцево для нас теж були болем. А зараз обстановку біля Торецька та Покровська воліють не помічати - аби "тріумф на Курщині" не псувала. І я би промовчав сам з цієї ситуації - мені й самому безумно хочеться аби операція на Курщині завершилася успіхом. Мені й самому хочеться, аби прав був Гіркін, коли сказав сьогодні що дії в Курській області - відволікаючий маневр, скоро, мовляв, ЗСУ вріжуть в напрямку Криму. Хочеться. І ще хочеться, аби Торецьк і Покровськ не перетворилися на Мар'їнку. Вже вибачте, Покровськ і Мирноград, через які я, перебуваючи на фронті, проїздив десятки разів, мені дорожчі за Суджу, Тьоткіно та інші райони РФ.Просто мене вибісила ця мапа. Агов! Гайда порівняємо Іловайськ і Дебальцево зі звільненими Маріуполем, Сіверодонецьком і Лисичанськом! До речі, де вони зараз? Записані в "дрібниці"?