Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона
Añadido 14 jul. 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Número de suscriptores: 36 253
Fotos: 4,610
Videos: 44
Enlaces: 4,650
Descripción:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Fuente

Печера Дракона | ​​ЛІЦЕЙ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХПоки ми воюємо, в тилу у нас лишаються сім'ї і д...

Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
6 590 Vistas/Alcance 2026-06-17 05:39 Mensaje №10034
​​ЛІЦЕЙ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХПоки ми воюємо, в тилу у нас лишаються сім'ї і діти яких ми не можемо захистити, просто тому що ми не поруч. І від того буває украй гірко. Ти жертвуєш комфортом, здоров'ям, а бувє - життям, бо захищаєш державу, а держава з тобою... Історю яку я розповім зараз мені повідав побратим, хлопець з яким ми рік відгарували на фротні у 72-й бригаді. Я не бачив її особисто. Але увагу вважаю за потрібне звернути. Бо такого бути не мусить. Отже. Селище Гостомель біля Києва відоме всій країні. Саме там знаходиться відомий аеропорт і саме там відбулися бої з російським десантом у лютому 2022 року. Тепер сім'ї українських військових витримують там інший бій, менш відомий загалу. Вони боряться за право своїх дітей здобувати освіту в нормальних умовах. Справа от у чому. В Гостомелі існують два ліцеї, №1 і №2 відповідно. У ліцеї №2 з певних причин навчаються переважно діти військових. Ліцей №2 сильно постраждав під час боїв у Гостомелі, його займали окупанти. І от вже чотири роки ліцей №2 намагаються закрити, так би мовити з метою економії. А де подітися дітям? Очевидно, проситися до ліцею №1. Але по-перше, до нього ще треба дістатися, що вже створює незручності. По-друге, ліцей №1 вже фізично не вміщує всіх учнів. Діти вже й так навчаються у дві зміни і частина дітей на дистанційному навчанні, за графіком міняються з іншими дітьми. І всі чотири роки батьків (частина яких воюють) годують "завтраками", мовляв от відремотнтують ліцей №2 і тоді... Але надто багато вказує на те, що ліцей №2 більше не запрацює. Якийсь час тому в Гостомелі стався скандал. Іноземці пропонували фінансування реконструкції навчальних закладів. Про це наввіть писали ЗМІ - наберіть у ГУГЛі "Французи повідомили про корупцію в Гостомельській СВА". Якщо коротко, інгоземці готові були фінансувати конкретні проекти, але місцева влада зажадала аби їм передали всі кошти, а вони, мовляв, вирішать як розпорядитися фондом відновлення. Іноземці, звісно, від такого відмовилися. У 2023 році в Гостомелі стався ще один скандал - начальника Гостомельської адміністрації звільнили з посади після розслідування "Бігус.інфо", його зіинуватили в роздачі грошей фейковим ФОПам. За словами мого побратима, тоді ж у 2023 році селищна адміністрація повідомила, що Київська обласна військова адміністрація виділила гроші зразу на три проекти реконструкції дитячого садка, ремонту початкової школи та відновлення діцею №2. Але грошей ніби як вистачило тільки на ремонт початкової школи. Побратим і його сусіди б'ють на сполох. Щойно в Гостомелі звільнили начальника відділу освіти, якого люди характеризують як порядну людину яка дбала про освіту в селищі. А з недобудови дитячого садка вже зняли вікна і паркан, добудовувати його не збираються. Очевидно, ліцей №2 ремонтувати не бажають, а отже доведеться дітям військових тіснитися в єдиному ліцеї на все селище. Післяч таких розповідей у мене до чиновників тільки одне питання - ми за що воюємо? За майбутнє? А яке може бути майбутнє без освіти? Панове чиновники вирішили на чужому горбу заїхати в рай в той час як ми знаходимося в ЗСУ? Так ми ж повернемося. Повернемося і поставимо дуже багато питань. Виходить так, що поки московська церква клепає школи де навчає дітей по російських підручниках (пригадуєте сканадал?) українські чиновники закривають українські школи.У всі часи така поведінка під час війни називалася зрадою. Я вважаю ця історія мусить стати відомою. Вона потребує аби в ній розібралися і дали оцінку. Хлопці з фронту на це сподіваються.