Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона
Añadido 14 jul. 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Número de suscriptores: 36 308
Fotos: 4,610
Videos: 44
Enlaces: 4,650
Descripción:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Fuente

Печера Дракона | ​​А тепер напишу про мою книжку. Тому що прийшли перші відгуки і маємо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
8 000 Vistas/Alcance 2025-04-08 17:53 Mensaje №8748
​​А тепер напишу про мою книжку. Тому що прийшли перші відгуки і маємо предмет для розмови. Читачі висловили свої враження і як автор я мушу відповісти. Дмитро КАЛИНЧУК ПТАШНИКИПригодницький роман про сучасну війну і про світ пілотів БПЛА. Серед відгуків, які я отримав, найбільше мені сподобалися такі: ми дізналися багато нового про безпілотники і про людей які ними керують. Мовляв - дуже багато інформації з різних боків, але "Пташники" зібрали її докупи мов пазл, і вийшло вельми промовисте й захоплююче видовище. Насправді - це найкращий відгук, бо саме цього я й бажав. Я сам бойовий пілот і інструктор з БПЛА. З дронами я працюю від 2015 р. Я знаю цих людей і багато спілкувався з ними. Я хотів показати атмосферу в якій живуть оператори БПЛА і люди дотичні до БПЛА. Люди для яких безпілотники не просто механізми, а бойові товарищі та любимі творіння. Інформації справді багато, і... мало водночас. За всім що розповідає преса непоміченим лишеється головне, як на мене. Люди. Ті хто водять апарати. Ті хто збирають кошти на дрони. І ті хто дрони виготовляє і вдосконалює. А це - цілий світ ентузіастів і осіб відданих своїй справі. Спілкуватися з ними - справжнє диво. Те що у нас такі люди є, мене щоразу переконує - Україна має дивовижне майбутнє. Бо, по-суті все різномаїття українських БПЛА створене саме цими людьми. З такими людьми ми... Ще мене зачепили коментарі, в яких обговорювалася особиста трагедія головного героя. Так, війна безжальна. Те, що трапилося з головним героєм мого роману, я списав з цілком реальної ситуації. Війна руйнує сім'ї. Війна розлучає рідних людей. Але завершення чогось - завжди початок чогось. В Україні багато самотніх людей - вони шукають свої половинки. Це я й хотів донести. Які відгуки мені не сподобалися? Та нема таких. Я читаю їх всі. Вони всі мені цікаві. Бо сподобалася моя книжка чи ні, але якщо люди мають що сказати - значить книжка їх зачепила. Значить все не дарма. Замовити мій новий роман можна прямо зараз. На сайті видавця. Натискайте!