Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона
Añadido 14 jul. 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Número de suscriptores: 36 308
Fotos: 4,610
Videos: 44
Enlaces: 4,650
Descripción:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Fuente

Печера Дракона | ​​Київрада влаштувала Єрмаку і його 5-6 ефективним менеджерам великий ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
20 500 Vistas/Alcance 2025-04-03 15:19 Mensaje №8727
​​Київрада влаштувала Єрмаку і його 5-6 ефективним менеджерам великий бада-бум. По факту, сьогодні можна говорити про початок великої прополки Києва від зав'ялої зелені. По-перше, Київрада більшістю голосів прийняла звернення до президента Зеленського, Верховної Ради та Кабміну щодо неприпустимості тиску на опозицію, військаових та представників органів місцевого самоврядування. Зокрема Київрада закликала скасувати санкції проти Петра Порошенка. Київрада відмітила що влада з головою занурилася у процес підготовки до нечесних виборів і зачистки усіх опонентів. Круто? По-друге. Київрада вирішила, що реалізація повноважень виконавчого органу влади - Київської міської військової адміністрації відбуватиметься лише за підписом міського голови. Тобто призначенця Єрмака, Тимура Ткаченка поставили в умови, коли всі його рішення набувають сили лише коли їх погодить мер Києва Віталій Кличко. Простіше кажучи Єрмаку і його менеджерам повідомили, що в Києві є міський голова обраний киянами і поки тривають його повноваження, саме він вирішуватиме що буде відбуватися в Києві. А варяги Єрмака мусять все узгоджувати з обраним киянами міським головою - варягів Єрмака кияни не обирали, тож хай ці гаврики бувають здорові. Зелень у Києвраді звісно спробувала скавчати, але в гучному реготі більшості їхнє скавчання зав'яло як зелені будяки на сонці. І це правильно. Приходить час полоти зелень. Київрада свою позицію висловила. Я навіть не сумніваюся, що ЗЕботва зараз сказиться і почне кілометрами строчити тексти і писати ролики про "страшну корупцію Кличка" та всілякі гадості про мера Києва і депутатів особисто. Висловлюватися сленгом дворового сявки і плечевої шльондри - фірмовий стиль шанувальників ЗЕ. Але факт є факт. Киян вже бомбардували байками про "страшну корупцію Кличка". Результат - кияни обрали Кличка а зелена кандидатка (Верещук) програла навіть кандидату від ОПЗЖ. І так буде знову. Київ зелені програли.