Fuente
Печера Дракона | Ну, можете мене привітати - такого зі мною ще не було. Шанувальники ЗЕ...
9 800 Vistas/Alcance
2025-03-21 07:49
Mensaje №8687
Ну, можете мене привітати - такого зі мною ще не було. Шанувальники ЗЕ намагаються мені заткнути рота, а якщо не замовчу - погрожують припхатися натовпом на презентацію моєї книжки і влаштувати скандал. Очевидно, ідеться про роман "Пташники" - пригодницький твір про пілотів БПЛА і (наскільки мені відомо) перший в Україні художній роман на таку тему. Іншої презентації найближчим часом просто не передбачається. Саме цю презентацію шанувальники ЗЕ уже мають намір зірвати. Бо, бачте, пишу не так. Бачте (тільки не смійтеся) - в моїх дописах вони бачать забагато російського ІПСО. Зауваження. Я ще й сам не знаю коли буде презентація "Пташників" (це визначає видавництво) і чи зможу там бути присутній я сам (я в ЗСУ служу і не відаю як складеться служба). Але вже - самі бачите. Багато чого я бачив в Україні, але аби погрожували зірвати презентацію твору - такого я не пригадую. Ну, все колись траполяється вперше. Митцям, що підтримують опозіцію час приготуватися ще й до такого. Так-так, це той самий Трегубов, якого можна побачити на обкладинці моєї сторінці на Фейсбуці - там він на одному фото зі мною, Юрієм, Бірюковим, Сашком Погребиським, Льошею Петровим, Марусею Звіробій і багатьма іншими цікавими особами. Тоді таке сусідство Трегубову ніяк не заважало. Я тільки одного не збагну. Якщо шанувальники ЗЕ планують на мою презентацію вломитися не з натовпом тітушок, а в компанії дуже добрих людей яких я знаю багато років (так пише Трегубов) - що заважає їм подзвонити або написати мені прямо зараз? Що заважає їм висловити свої претензії, вислухати мої пояснення і вказати в чому я не прав? Не факт що я з ними погоджуся, але що їм заважає зі мною просто поговорити? Бо наразі спроб поговорити я не бачу. Я бачу три ситуації - або мене намагаються купити, або влаштоюуть мені чвару і галасливо мене банять, або пишуть про мене поза очі якусь гидоту. Написати мені в приватні так, аби мене не хотілося послати у відповідь після перших же рядків і поговорити по людськи - такого ще не було. Я не збагну, навіщо "добрим і хорошим людям" (які типу знають мене багато років), аби поговорити зі мною одним (!), треба збиватися в натомп і приходити з відеокамерою туди де буде натовп свідків? Але як би там не було. Я проводив вже кілька презентацій моїх творів. Всі мої презентації - відкриті. На всіх на них я завжди відкритий до спілкування і готовий відповідати на всі питання - у тому числі і нелицеприємні. Ба-більше, на кожній я чекаю осіб яким сильно не подобається зміст мого блогу. Вже звик. Тому - ласкаво прошу. Хто зна, може з'явиться бажання книжку мою прочитати, наприклад? Детально з нашим діалогом ознайомитися можна тут. Натискайте І величезне прохання. Я прошу в коментарях не писати гидкого про організацію "Демсокира". По-перше, я точно знаю що не всі там поділяють погляди Трегубова, по-друге, серед членів "Демсокири" дуже багато фронтовиків та волонтерів, які справді мужньо воюють і старанно допомагають. Мій напарник був з "Демсокири". Члени "Демсокири" сильно допомогли мені технікою. Не треба всіх під одну гребінку - там різні люди.А замовити мою книжку можна тут. Передзамовлення триває до кінця тижня.