Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона
Añadido 14 jul. 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Número de suscriptores: 36 253
Fotos: 4,610
Videos: 44
Enlaces: 4,650
Descripción:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Fuente

Печера Дракона | Прочитав у ЗМІ що команди "Громадського", "Бігус-інфо" і купа інших гр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
21 600 Vistas/Alcance 2025-01-28 18:11 Mensaje №8448
Прочитав у ЗМІ що команди "Громадського", "Бігус-інфо" і купа інших грантових проектів вже зараз змушені згорнути частину своїх проектів і припинити виплати співробітникам. Причина - призупинка фінансової допомоги з боку США по лінії USAID та інших організацій грантодавців. От чесно, регочу - аж лопаюся. Отому самому збиговиську, що просторікувало про "свинарчуків", "мальдіви", підтримувало "редути та міхомайданчик" й писало різну гидоту про Петра Порошенка - несподіввано перекрили фінансовий краник. І фсьо. Активізм різко зійшов нанівець. Без західних грантів антикорупціонірувати їх вже не тягне. Правда, гарно? Ну, я ніколи не приховував, що вважаю грантожерів, по-перше, дармоїдами, а по-друге, прихованими медіа-лоббістами які напряму шкодять Україні. Історія "свинарчуків", наприклад, фактично угробила національного автовиробника - цьому стоячи аплодують сузір'я східноєвропейських виробників, не враховуючи росіян і китайців. На пустому місці конкурента позбулися - хіба не гарно? Молодець Бігус? Знаю, зараз мені скжуть про низку освітніх, гуманітарних та медичних проектів, які зупинилися і які допомагали нашим ветеранам і хворим людям. Я гарно про них знаю. Але я жодного разу не чув обурення всіх цих людей, коли ЗЕ заявляв, мовляв Захід нам мало допомагає. Тепер, коли США позбавили нас цієї муки - населення може насолодитися. І відчути наскільки нам допомагали насправді. Сидіти на чужій шиї і хизуватися невдячністю - справа звісно приваблива. Єдине лихо, власникові шиї одного дня таке набридне. Схоже, одна з причмин перемоги Трампа на виборах полягає в тому, що американським елітам просто остогидло тягнути на горбу аж таку кількість нахлібників - від яких ще й слова доброго не почуєш. Не втримаюся, нагадаю. Пригадуєте як збурилося наше населення після слів британського міністра Воллеса, що українцям треба бути більш вдячними Заходу? Схоже збурення українського населення почули - більше не допомагають. Можна насолоджуватися. Подобається?