Fuente
Печера Дракона | Про Мирослава Олешко я скажу коротко. Він ухилянт і боягуз. А ще Олешк...
38 000 Vistas/Alcance
2024-12-30 11:09
Mensaje №8332
Про Мирослава Олешко я скажу коротко. Він ухилянт і боягуз. А ще Олешко - московський провокатор, який вдає із себе порохобота. Олешко давно силиться вдавати з себе нашого прибічника, проте з недовірою до нього ставилися завжди. І недаремно. Це скани моєї розмови з Олешком, що відбулася вчора. Вже невперше Олешко просуває одну й ту саму тезу - Україна, мовляв, має піти на замирення з Москвою. Якщо для цього треба самим віддати ворогу Запоріжжя і Херсон - то нехай. Звісно, Олешко запаковує цю тезу в гарненьку обгортку, мовляв - здобудемо передишку, відновимо армію і отоді! Лихо в тому що ніякого "отоді" не буде. Москва щойно чітко озвучила свої умови перемир'я - не тільки Запорізька і Херсонська області, а ще й замирення на основі Стамбульських домовленостей. З обмеженнями кількості ЗСУ, співпраці з НАТО, та з російською мовою, московськими ЗМІ і необмеженою УПЦ МП. Яке "відновлення" станеться тоді, здогадатися не складно.Останній скан - російська листівка з фррнту. Порівняйте зі словами Олешка.