Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона
Añadido 14 jul. 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Número de suscriptores: 36 253
Fotos: 4,610
Videos: 44
Enlaces: 4,650
Descripción:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Fuente

Печера Дракона | Про Мирослава Олешко я скажу коротко. Він ухилянт і боягуз. А ще Олешк...

Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
38 000 Vistas/Alcance 2024-12-30 11:09 Mensaje №8332
Про Мирослава Олешко я скажу коротко. Він ухилянт і боягуз. А ще Олешко - московський провокатор, який вдає із себе порохобота. Олешко давно силиться вдавати з себе нашого прибічника, проте з недовірою до нього ставилися завжди. І недаремно. Це скани моєї розмови з Олешком, що відбулася вчора. Вже невперше Олешко просуває одну й ту саму тезу - Україна, мовляв, має піти на замирення з Москвою. Якщо для цього треба самим віддати ворогу Запоріжжя і Херсон - то нехай. Звісно, Олешко запаковує цю тезу в гарненьку обгортку, мовляв - здобудемо передишку, відновимо армію і отоді! Лихо в тому що ніякого "отоді" не буде. Москва щойно чітко озвучила свої умови перемир'я - не тільки Запорізька і Херсонська області, а ще й замирення на основі Стамбульських домовленостей. З обмеженнями кількості ЗСУ, співпраці з НАТО, та з російською мовою, московськими ЗМІ і необмеженою УПЦ МП. Яке "відновлення" станеться тоді, здогадатися не складно.Останній скан - російська листівка з фррнту. Порівняйте зі словами Олешка.