Fuente
ЦНАП м. Харкова | Регіональний центр послуг у Харкові відзначив 8-річчя своєї роботи.Міс...
3 020 Vistas/Alcance
2025-09-03 12:14
Mensaje №1555
Регіональний центр послуг у Харкові відзначив 8-річчя своєї роботи.Міський голова Ігор Терехов привітав з цією подією усіх співробітників центрів надання адміністративних послуг міста. Мер подякував колективам ЦНАПів за щоденну працю, особливо в умовах війни, коли, попри небезпеку, повітряні тривоги та обстріли, центри продовжують надавати усі необхідні послуги.«За вісім років Регіональний центр надав понад 5 мільйонів адміністративних послуг. Ви працюєте з людьми у будь-яких обставинах, знаходите рішення навіть у найскладніших ситуаціях. Під час війни ви не зупинилися, залишилися на робочих місцях, допомагаєте харків’янам отримувати документи, соціальну підтримку та все необхідне. Я добре пам’ятаю, як ми створювали цей центр, скільки зусиль і нових рішень було вкладено, щоб він став одним із найкращих в Україні! Дякую вам за витримку, професійність і відданість своїй справі!» - зазначив Ігор Терехов.З нагоди свята мер вручив кращим співробітникам ЦНАПів Подяки міського голови та цінні подарунки.