Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦
Añadido 25 oct. 2021

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦

@dobermanko
Número de suscriptores: 4 218
Fotos: 7,660
Videos: 456
Enlaces: 5,230
Descripción:
Збори. Вакансії. Приколи. 🟢 Допомога Силам Оборони: 🇺🇦Приват UAH: 5168745675267295 🇺🇦Monobank UAH: 4441114450651219 💳PayPal: [email protected] 🟢 Вакансії в Devabit: https://devabit.com/career/
Fuente

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 | За чотири роки московити застосували проти України практично весь дост...

Logotipo de la comunidad de telegram - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 @dobermanko
658 Vistas/Alcance 2026-06-18 22:13 Mensaje №16152
За чотири роки московити застосували проти України практично весь доступний їй арсенал ракетного озброєння та безпілотників: Х-101, Х-555, Х-55, 3М14 «Калібр», Іскандер-М, KN-23, Точка-У, Х-47М2 «Кинджал», Х-22, Х-32, «Онікс», «Циркон», С-300, С-400, Х-59, Х-69, Х-31П, Shahed-136, Shahed-131, Гербера, Молнія, Ланцет, Куб, Орлан-10, Орлан-30, Zala, Supercam, Mohajer-6 ну і «славнозвісний» Орєшнік.І як тільки наші хлопці файно і соковито влуплять чимось по території лаптєногих вилазять унікуми, які ниють шо «ото буде атвєтка» і «Ой-ой-ой, нашо то було робити, путін нападе!». Є українські міста де обстріли щодня. Щодня, блять! Прікіньте, там немає різниці чи наші БПЛА палять москву, чи ми нічого не робимо, там путін нападає щодня, стираючи ці міста з лиця Землі і йому немає різниці чи летить щось від нас, чи не летить. росіся розуміє лише мову сили. І чим більше ми будемо навалювати їм по єбушатніку, даючи зрозуміти що Сили Оборони дістають далеко, тим більше вони будуть задумуватись (можливо), чи вартує запускати щось по нас. Ви просто включіть трішки сіру речовину і згадайте коли ми тільки мріяли про те, щоб влупити по москві - чи не летіли в нашу сторону шахеди і ракети? Летіли. І дуже багато. Якшо ви хочете жити як тєрпіли і просто кожен день терпіти обстріли просто так - окей, плачте далі, що буде атвєтка. А я цілком на стороні Сил Оборони, які гасять цю нечисть всіма можливими методами і на всіх напрямках до яких дотягуються.